Teknik Destek Hizmetleri
Teknik Destek Hizmetleri
Teknik destek hizmetlerimiz arasında Web siteleri, Mobil uygulamalar, CRM- ERP yazılımları, IP desteği, Sunucu hizmetleri, Google Adwords-Seo, Entegrasyon yer alır.

Teknik Destek Hizmetleri

Yazılım oldukça geniş bir sektör bu nedenle tek bir tanım yapmak zor. Ancak Kursistem olarak çalışmalarımız doğrultusunda diyebilirim ki; teknolojinin nelere izin verdiğini takip etmek, müşterinin nelere gereksinim duyduğunu analiz etmek ve neye para ödeyeceğini doğru tespit ederek bu yönde ürünler geliştirmek profesyonelce çalışan yazılım firmasının işinin çerçevesidir.

 

Koşulların her geçen gün değişmesi ile birlikte yazılım projeleride çeşitleniyor ve değişiyor. Değişen bu projeleri işler hale getirmek, müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak projeler üretmek, ürün tasarlamak yine yazılım firması olarak bizim işimiz. Başka bir ifade ile teknolojiden yararlanarak ürün- hizmet ortaya çıkarmak.


Kursistem Teknik Destek Hizmetleri

Yazılım firmalarının projeleri sınırlandırılamaz bu tamamen hayal gücüne, firmanın bilgisine, yeteneğine bağlıdır. Ancak birçoğumuzun aklına ilk gelen şüphesiz Web siteleri ve mobil uygulamalardır.

-Web siteleri,

Bir firmanın web sitesi; müşterileri, rakipleri, hedef kitlesi ve sektörü için dijital ortamda onun kimliği niteliğindedir. Firmamız bu konuda Alan adı, Web Sitesi, Web Hosting, E-Posta Servisleri sorunlarına yönelik Teknik Destek Hizmetleri sağlanıyor.

-Mobil uygulamalar;

Google, resmi bloğunda ''Google’ın mobil kullanılabilirliği mobil arama sonuçlarında önemli bir SEO kriteri olarak dikkate alacağını belirtti. Sadece akıllı telefonlar düşünülmemeli, çoklu ekranlar, tablet, masa üstü, laptop hepsini düşünmeli. Çünkü günümüzde insanlar herhangi bir cihaz ile herhangi bir yerde internet erişimi sağlamakta ve web sitenize girebilmektedir. Yeni teknolojilerin kullanıcılara ya da müşterilere daha hızlı ve daha kolay erişim imkanı sağladığı bir gerçek. Bu konuda oluşabilecek teknik sorunlara karşı ve mobil servis yönetimi çalışmalarımız ile müşterilemize destek vermekteyiz.

-CRM yazılımları;

Müşteri ile iletişim kurmak için firmaların CRM yazılımları kullanması gerekir. İyi bir CRM uygulaması ile kurulmuş müşteri servisi, firma için daha fazla müşteri anlamına gelir. Çünkü CRM uygulamaları ile bilgiler müşterinin ihtiyacına uygun olarak sınıflandırılır,ayrıca bu sayede satış ve pazarlama çalışanının gün içinde vakit kaybetmesi engellenir.


-ERP iş takip sistemleri;

Bu yazılım içerisinde bulunan üretim yönetimi, finans yönetimi, ürün Stok Yönetimi, satış yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları yönetimi, bütçe yönetimi, dış ticaret yönetimi, kalite yönetimi, bakım yönetimi, satış sonrası hizmetler, iş zekâsı gibi çeşitli uygulamaları bulunmaktadır. Ayrı ayrı çalıştırmakla birlikte bir bütün halinde entegre olarak yönetebilen web tabanlı çözüm sunmaktayız.

-IP desteği;

IP Desteği ile sanal eticaret sistemlerine özel çözümler üretmekteyiz.

-Server Hizmetleri - Sunucu Hosting Barındırma;

İnternet sitenizin ya da diğer uygulamalarınızın bağlı olduğu sunucuların sağlıklı ve düzgün çalışabilmesi aynı zamanda bu sunucuların idaresini, sunucu üzerindeki yazılımların güncel kalabilmesi, sunucu üzerinde oluşabilecek sorunlara müdahale edebilmek için sunucu hizmetleri vermekteyiz.


-Google Adwords ve SEO alanlarında global danışmanlık;

Bu alandaki hizmetlerimiz ile  SEO uyumlu web sitesine sahip olabilir, ana anahtar kelimelerinizde Google ilk sayfaya yükselebilir, İlk sayfa doğal arama sonuçlarında uzun yıllar kalabilirsiniz.

-Entegrasyon hizmetleri;

Hizmet verdiğimiz entegrasyon siteleri,

  • Gitti gidiyor Entegrasyonu,

  • N11 Entegrasyonu,

  • Hepsi burada Entegrasyonu,

  • Sanal Pazar Entegrasyonu

  • E- Ptt Avm Entegrasyonu,

  • Amazon Entegrasyonu


 


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.