Hakkımızda
Hakkımızda
Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen öncü yazılım şirketlerinden birisidir. Kuruluşumuzdan bu yana modern hayatı kolaylaştıran ve şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha ileri ...

Hakkımızda

 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen öncü yazılım şirketlerinden birisidir. Kuruluşumuzdan bu yana modern hayatı kolaylaştıran ve şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha ileri ve daha iyi bir sistem oluşturmak için çalışmaktayız. 


  Kursistem olarak firmanıza en uygun Web Tasarım,Web yazılım ve Seo optimizasyonu ile sitenizi alanınızda sektör lideri yapacak donanıma sahip deneyimli ve güvenilir kadrosuyla internet dünyasında sizin de yer almanızı sağlamaktadır.


  Web Tasarım;

  Belirli bir amaç doğrultusunda tasarım fikirlerinin estetik bir çizgide,belli ilkeler doğrultusunda yönlendirildiği,düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemidir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla Web Tasarım,Grafik Tasarım,Logo Web Tasarım,Kartvizit Tasarım gibi grafik tasarım işlerinde yılların tecrübesiyle kendini geliştirmiş kadromuzla çalışmaktayız.


Web Yazılım;

  Sunucular üzerinde çalışan ve kullanıcıların tarayıcılar üzerinden (Google,yandex,mozilla) ulaşıp kullandıkları yazılım türüdür. Sitelerin temelini oluşturan yazılımlar sayesinde Web siteleri bir kişinin düzenlemesine ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik olarak güncellemektedir. Biz de,en son teknoloji ile her geçen gün kendilerini geliştirerek birçok büyük projelere imza atarak yazılım çalışmalarını yürütmekteyiz.

 

 

 

Seo Optimizasyon;

  Web Tasarımınız ve Web Yazılımınız yapıldıktan sonra Sitenizi aranmada ilk 3 sıraya çıkarmak için Arama Motoru Optimizasyonu çalışması yapılarak takım arkadaşlarımız ile sitenizi sektörünüzde lider konuma getiririz.

  Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler son derece kaliteli ve özenli bir şekilde hazırlanmaktadır.
   Bizi farklı kılan işimize gösterdiğimiz özendir.

Kursistem Bilişim Teknolojileri


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.