Hakkımızda

KurSistem Hakkında
Internet dünyasinda yerinizi almaniz için sizin sadece yapmaniz gereken Kursistem’e ulasmak istek ve hayallerinize göre bir çalisma proje çikararak sizin begenilerinize sunmaktayiz.

Internet dünyasinda sizinde yerinizi almanizda ne fayda sağlanır bunlara deyinmek gerekirse Kursistem Bilisim Teknolojileri olarak Firmaniza uygun Web Tasarim ardinda Tasarim Çalismasindan sonra sitenizi yönetebileceginiz Web Tasarim üzerine birde Web Yazilim

hizmetler
 sonrasinda Sektörünüzde Arama motorlarinda lider olmayi amaçlayan bir çalisma Isterseniz Seo Optimizasyonu ile sitenizi Sektör lideri yaparak kazancinizi daha fazla bir sekilde internet sayesinde çogalta bilirsiniz.

Web Tasarim; Alaninda Uzman Ekip Arkadaslarimiz ile çalismaktayiz. Web Tasarim, Grafik Tasarim, Logo Tasarim, Kartvizit Tasarim gibi tasarim grafik islerinde yillarca kendilerini gelistirerek ve bir çok yerde egitmenlik yapan arkadaslarimiza güvenimiz sonsuzdur.

Web Yazilim; Web Yazilim Web Tasarimin Arka planinda çalisan bir program olmakla beraber sitenizi arkaplan da yönetmenize yardimci olacaktir. sitenizdeki her degisiklikte bizimle irtibata geçmeyecek o panel üzerinden kendiniz yapabileceksiniz. Yine Web Yazilim uzmanlarimizi ekibimizce kendimizi en son teknoloji ile her geçen gün kendilerini gelistirerek bir çok büyük projelere imza atan arkadaslarimizla beraber projelerimizi yürütmekteyiz.

Seo Optimizasyonu; Web Tasariminiz Ve Web Yaziliminiz yapildi Siteniz yayinda peki yapilan çalismadan verim almak ister misiniz ? Kim istemez ki; Iste bunun için yapilmasi Gerekn Arama Motoru Optimizasyonu yapilarak sitenizi sektörünüzde lider yaparak geliriniz önemli ölçüde arttirabilirsiniz.

Web Tasarim Çalismanizi ardindan da Web Yazilim çalismasi ve sonrasinda en son olarak Seo optimizasyonu çalismasi yapilarak Web tasariminizdan fayda saglayabilirsiniz.

Firmamiz 2005 yilinda web yazilim seo optimizasyon ve otomasyon yazilimlari hizmeti vermek amaci ile hizmete baslamistir. Kalitemizin sirri düzgün ve disiplinli çalismamizdir. Kuruldugumuz 2005 yilindan buyana müsterilerimizin talep ettigi web tasarimi ve seo hizmetini teknoloji ihtiyaçlari dogrultusunda yakindan takip ederek hizmet vermek için saf ve temiz duygularla müsterilerimize bize hizmet konusunda hizmet konusunda güvenebilirsiniz duygulari ile hizmet vermekteyiz.

Referanslarimiz halan hizmet verdigimiz web tasarimi, grafik, seo, reklam hizmetleri ve hostingdir. Hostinglerimiz güvenli sunucularimizdan olusmaktadir. Ayrica SEO konusunda deneyimli ve lider olan bir ekibimiz bulunmaktadir.

Grafik tasarimini profesyonel çalisanlarimiz ile birlikte yapmaktayiz. Alaninin en iyi programlarini kullaniyoruz.

Hizmetlerimizi son teknoloji bilgisayarlar ile donatilmis ofisimizde sunmaktayiz. Ofisimiz Istanbul/Pendik bölgesinde bulunmaktadir.

Gelisen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmak için hizmet sekillerimizi ve tasarimlarimizi sürekli yenilemekteyiz.

Bizi farkli kilan isimize gösterdigimiz özendir. Müsterilerimizin de hayran kaldigi hizmet ve alaka potansiyelimiz, bizi rakiplerimizden önde kiliyor.

Deneyimli ekibimiz ile birlikte her türlü projenin üstesinden gelmekteyiz. Hizmetlerimizi egitimli çalisanlarimiz ile birlikte gelistirmekteyiz.

Çalismalarimizi “Önce Kalite” prensibiyle hazirlamaktayiz. Ürünlerimizi hizmete hazirlar iken yayin asamasindan ve teslim etmeden önce ayrintili test ederek gözden geçirdikten sonra hizmete sunmaktayiz.

Müsterilerimiz için sundugumuz hizmetler son derece kaliteli ve özenli bir sekilde hazirlanmaktadir.

Su küçük Anektodu Eklemeden Geçemeyecegiz

“Belliki İşinizi Severek Yapiyorsunuz ” Görüsü Müsterilerimizin Ortak Tespiti Oldu Artik

'kursistem İle Artık  Herşey Çok Kolayyyy:)

KurSistem

Çalışmalarımızı yürütürken, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda markaların kurumsal imajını yansıtacak özgün tasarım, bakım, stratejik danışmanlık hizmetlerimizle enter aktif çözüm ortağı olma yolunda fark yaratırız. Bilişim Sektöründe hizmetler sunan Kur sistem, müşteri odaklı, tam zamanında çalışma ve %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş, Müşterilerine en uygun bilişim ve yazılım teknolojisi çözümlerini sunmayı, sektördeki rakiplerine karşı rekabet avantajını kazandırmayı, böylelikle yeni Pazar ve satış pazarlarına ulaşımda hız kazanmalarını amaç edinmiştir.

Kursistem olarak biz, hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize ulaştırmak için internek reklamcılığı adı altında çalışmalar yapmaktayız. İnternet reklamcılığı, kullanıcıların aradıkları kelimeleri temel alır. Bu nedenle hangi reklamlarda çıkacağınız sizin belirlediğiniz anahtar kelimelere bağlıdır. Örneğin ofis mobilyaları imal eden bir firma, yönetici koltuklarında bir kampanya yapmış bulunmakta. Kullanıcılar yönetici koltukları veya ofis mobilyaları doğrultusunda bir arama yaptığında çıkan sonuçlarda bu firmanın reklamlarına ulaşırlar. İnternet reklamcılığı reklam veren için bir çok kazanç sağlar.

Kursistem ile E ticaret ve seo , Alışveriş günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır hatta bazılarımız için tutku haline gelmiştir.Son zamanlarda herkesin elektronik alışverişe daha fazla yönelmesi üreticileri ve pazarlama firmalarını değişik çalışmalarla müşteri çekmeye yöneltti. E ticaret alışverişin elektronik versiyonudur, ziyaretçilerine alışveriş imkanı sağlayan ve ödeme kabul edip satış tamamlayıcı hizmetleri sunan web sitelerine "E-ticaret siteleri" denir.Elektronik ticaret, her türlü bilgisayar ağları üzerinden, ürün tasarımı, üretilmesi, tanıtımın yapılması, ticari muameleler hesapların ödenmesi ile ilgili tüm etkinlikleri kapsar. Elektronik ticaretin klasik ticarete göre belirgin farkları daha çok iletişim ve onay işlemlerinde ortaya çıkmaktadır. Veri aktarımının sağlanması için klasik yöntemde bir çok yol vardır.
Proje
257
Ülke
99