Neler Yaparız ?

Seo Optimizasyon

Seo içeriden başlar biz SEO uzmanı olarak bir web sitesinin içerisini Seo Analizlerine uygun olup olmadığına bakarız sonrasın da ise dış tarafdan gelen organik hit ve gelen referans bağlantılar(Backlink) kontrolleri üzerine bir kaç ufak analizler halinde belirtilen web sitesinin seo çalışmalarına başlangıç olarak dikkat etmekteyiz.

 

Web Tasarım

Sadece İnternet e girmek orada var olmak için yeterli değildir. Zira tıpkı fiziksel piyasa da olduğu gibi. Dijital evrende var olmanın ana kuralı da ister özel ister tüzel kişiler bakımından olsun kendini, yaptıklarını ve bundan sonra yapabileceklerini dijital evrenin diğer sakinleri yani internet kullanıcılarına  ulaştıran bir WEB sitesine sahip olabilmektir. Web siteleri yapısı, içeriği, konusu ve hedef kitlesi bakımından farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle de her web sitesinin kendine özgü bir veri mimarisi, dijital tehditlere karşı  kendini koruyan güvenlik mekanizması ve içerik muhafaza alanı yani domaini bulunmaktadır. 

 

 

E Ticaret Hizmetleri

Alışveriş günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır hatta bazılarımız için tutku haline gelmiştir. Son zamanlarda herkesin elektronik alışverişe daha fazla yönelmesi üreticileri ve pazarlama firmalarını, değişik çalışmalarla müşteri çekmeye yöneltmektedir. E ticaret alışverişin elektronik versiyonudur, ziyaretçilerine alışveriş imkanı sağlayan ve ödeme kabul edip satış tamamlayıcı hizmetleri sunan web sitelerine 'E-ticaret sitesi' denir. Elektronik ticaret, her türlü bilgisayar ağları üzerinden ürün tasarımı üretilmesi, tanıtımın yapılması, ticari muameleler hesapların ödenmesi ile ilgili tüm etkinlikleri kapsar.

 

 

Kurumsal Seo Danışmanlığı

 Google,Bing,Badiu ve Yandex vb. gibi arama motorlarında web sitenizi veya web sitelerinizi sektörünüze ait kelimelerde ilk sıralara gelebilmek için yapacağınız çalışmaların arkasında her zaman bir Seo ekibine sahip olmanız gerekmektedir. Kullanıcıdan gelecek olan hitler sayesinde sitenizin arama motorlarındaki trafiğinizin yükseltmesini sağlayacak biçimde makale yazmanız yeterli olacaktır.

 

 

 

Sosyal Medya Danışmanlığı

- Sosyal Medya kurulum, yönetimi ve geliştirilmesi 
- Raporlama ve Analitikler 
- Ekibinizin eğitimi ve kurumsal hesaplarınızın yönetimi
- İçerik pazarlama stratejisi ile Sosyal Medya aksiyonları

- Haberlerin / Ürünlerin ve kurumsal içeriklerin paylaşımı

- Müşterileriniz ve hedef kitlenizin Sosyal Medya üzerinde takipçi olarak kazanılması

 

 

Sunucu Hosting Barındırma

İnternette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web siteye ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir. Web hosting işini yapan yüzlerce firma ve her firmanın uygun olabilecek farklı boyutlardaki hosting paketleri vardır.