Neler Yaparız

Seo Optimizasyon

Seo içeriden başlar bizler Seo uzmanı olarak bir web sitesinin içerisini Seo Analizlerine uygun olup olmadığına bakarız daha sonrasın dış tarafdan gelen organik hit ve gelen referans bağlantılar(Backlink) kontrolleri üzerine bir kaç ufak analizler halinde belirtilen web sitesinin seo çalışmalarını başlangıç olarak dikkat etmekteyiz.

 

Web Tasarım

Ancak İnternet e girmek orada var olmak için yeterli değildir. Zira tıpkı fiziksel piyasa da olduğu gibi. Dijital Evren de var olmann ana kuralı da, İster özel, İster tüzel kişiler bakımından olsun, Kendini, Yaptıklarını ve bundan sonra yapabileceklerini Dijital evren in diğer sakinleri ne yani, İnternet kullanıcılarına  ulaştıran bir WEB sitesi ne sahip olabilmektir.Web siteleri Yapısı, İçeriği, Konusu Ve Hedef kitlesi bakımından farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle de her web sitesi nin kendine özgü bir veri mimarisi, Dijital tehditlere karşı  kendini koruyan güvenlik mekanizması ve İçerik muhafaza alanı bu alana “domain1 de denir” bulunmaktadır..

 

 

E Ticaret Hizmetleri

Alışveriş günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır hatta bazılarımız için tutku haline gelmiştir.Son zamanlarda herkesin elektronik alışverişe daha fazla yönelmesi üreticileri ve pazarlama firmalarını değişik çalışmalarla müşteri çekmeye yöneltti. E ticaret alışverişin elektronik versiyonudur, ziyaretçilerine alışveriş imkanı sağlayan ve ödeme kabul edip satış tamamlayıcı hizmetleri sunan web sitelerine "E-ticaret siteleri" denir.Elektronik ticaret, her türlü bilgisayar ağları üzerinden, ürün tasarımı, üretilmesi, tanıtımın yapılması, ticari muameleler hesapların ödenmesi ile ilgili tüm etkinlikleri kapsar.

 

 

Kurumsal Seo Danışmanlığı

 Google,Bing,Badiu ve Yandex vb. gibi arama motorlarında web sitenizi veya web sitelerinizi sektörünüze ait kelimelerde ilk sıralara gelebilmek için yapacağınız çalışmaların arkasında her zaman bir Seo ekibine sahip olmanız gerekmektedir.Kullanıcıdan gelecek olan hitler sayesinde sitenizin arama motorlarındaki trafiğinizin yükseltmesini sağlayacak tarz da makale yazmanız yeterli olacaktır.

 

 

 

Sosyal Medya Danışmanlığı

- Sosyal Medya kurulum, yönetimi ve geliştirilmesi 
- Raporlama ve Analitikler 
- Ekibinizin eğitimi ve kurumsal hesaplarınızın yönetimi
- İçerik pazarlama stratejisi ile Sosyal Medya aksiyonları
- Haberlerin / Ürünlerin ve kurumsal içeriklerin paylaşımı

- Müşterileriniz ve hedef kitlenizin Sosyal Medya üzerinde takipçi olarak kazanılması

 

 

Sunucu Hosting Barındırma

İnternette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web siteye ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir.Web hosting işini yapan yüzlerce firma ve her firmanın uygun olabilecek farklı boyutlardaki hosting paketleri vardır.