Web Tasarım I İnternet Reklamcılığı I SEO I KUR SİSTEM
Seo Optimizasyon
Seo Uzmanı Seo genel anlam itibari ile ingilizce den gelen Search Engine Optimized Kelimelerin baş harflerinin aldığı kısa açıklaması olan Seo Arama Motoru Optimizasyonu yani siz var olan veya sıfırdan yapılacak olan bir web sayfasının arama motorlarına uygun bir şekilde hazırlanmasına yapılan işe site içi seo denilmektedir.Seo içeriden başlar bizler Seo uzmanı olarak bir web sitesinin içerisini Seo Analizlerine uygun olup olmadığına bakılır daha sonrasın dış tarafdan gelen organik hit ve gelen referans bağlantılar(Backlink) kontrolleri üzerine bir kaç ufak analizler halinde belirtilen web sitesinin seo çalışmalarını başlangıç oalrak dikkat etmekteyiz.Çünkü seo dediğimiz şey gerçekten çok zor ve zahmetli bir iştir.Ama biz bu işi sizlere kısa ve öz bir biçimde anlatmayı deniyeceğim.

Kurumsal Seo Danışmanlığı
2015 tarihinde Google arama motoru web sitesine atılan makaleleri daha iyi bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Yazmış olacağınız makalenizde anlatacağınız konunuz kullanıcıya yönelik olarak ilgi çekiciliği ve makalenizi sonuna kadar okutturabilmeniz tüm arama motorları için çok önemlidir.Kullanıcıdan gelecek olan hitler sayesinde sitenizin arama motorlarındaki trafiğinizin yükseltmesini sağlayacak tarz da makale yazmanız yeterli olacaktır. Her gün yazılacak olan makaleniz Seo ekibinizin webmasterları sayesinde bu makalelerinizin tanıtımını yaparak sizi arama motorlarında popüler olmasını sağlıyoruz.Kendi sektöründe lider firmalar arasında yer alan kursistem kurumsl seo Hizmetleri, yüksek kalitede, doğru ve hızlı kurumsal seo hizmetleri sunmaktadır. Sunduğu hizmetler arasında cloud server barındırmak seo hosting ürün çekimi eklenmesi yönetimi , masaüstü yayıncılık, yorumlama, yerelleştirme ve web tasarım hizmetleri yer almaktadır.

Web Tasarım
Ancak İnternet e girmek orada var olmak için yeterli değildir. Zira tıpkı fiziksel piyasa da olduğu gibi. Dijital Evren de var olmann ana kuralı da, İster özel, İster tüzel kişiler bakımından olsun, Kendini, Yaptıklarını ve bundan sonra yapabileceklerini Dijital evren in diğer sakinleri ne yani, İnternet kullanıcılarına ulaştıran bir WEB sitesi ne sahip olabilmektir.Web siteleri Yapısı, İçeriği, Konusu Ve Hedef kitlesi bakımından farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle de her web sitesi nin kendine özgü bir veri mimarisi, Dijital tehditlere karşı kendini koruyan güvenlik mekanizması ve İçerik muhafaza alanı bu alana “domain1 de denir” bulunmaktadır.. Ancak Web sitesi tasarlamak için bazı temel bilgilere sahip olmak şarttır.İnternette açılan her wb sitesi başlangıçta bir web tasarım projesi olarak tanımlanır. Web tasarım projeleri ise temel olarak iki türlü dür.

E Ticaret Hizmetleri
Kursistem ile Eticaret Ve seo ! Alışveriş günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır hatta bazılarımız için tutku haline gelmiştir.Son zamanlarda herkesin elektronik alışverişe daha fazla yönelmesi üreticileri ve pazarlama firmalarını değişik çalışmalarla müşteri çekmeye yöneltti. E ticaret alışverişin elektronik versiyonudur, ziyaretçilerine alışveriş imkanı sağlayan ve ödeme kabul edip satış tamamlayıcı hizmetleri sunan web sitelerine "E-ticaret siteleri" denir.Elektronik ticaret, her türlü bilgisayar ağları üzerinden, ürün tasarımı, üretilmesi, tanıtımın yapılması, ticari muameleler hesapların ödenmesi ile ilgili tüm etkinlikleri kapsar. Elektronik ticaretin klasik ticarete göre belirgin farkları daha çok iletişim ve onay işlemlerinde ortaya çıkmaktadır. Veri aktarımının sağlanması için klasik yöntemde bir çok yol vardır. Ancak bunların hepsi e-posta ve diğer data aktarım alanlarından daha hızlı olamaz.E-Ticaret doğası gereği üç çeşide ayrılmaktadır. Bunlar B2B, B2C ve C2C. Temel olarak bahsetmek gerekirse Toptan, Perakende ve Son Kullanıcıdan Son Kullanıcıya olarak sınıflandırılabilir. Perakende satış yapanlar B2C, bayilik sistemleri B2B, açık arttırma, ikinci el piyasası gibi sistemler ise C2C olarak adlandırılır.E ticaretin birçok yararı vardır -Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur.-Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir.


Sosyal Medya Danışmanlığı
- Sosyal Medya kurulum, yönetimi ve geliştirilmesi
- Raporlama ve Analitikler
- Ekibinizin eğitimi ve kurumsal hesaplarınızın yönetimi
- İçerik pazarlama stratejisi ile Sosyal Medya aksiyonları
- Haberlerin / Ürünlerin ve kurumsal içeriklerin paylaşımı
- Müşterileriniz ve hedef kitlenizin Sosyal Medya üzerinde takipçi olarak kazanılması