E Ticaret Hizmetleri
E Ticaret Hizmetleri
E Ticaret Hizmetleri

E Ticaret Hizmetleri

 Kursistem E Ticaret Hizmetleri

  

Kursistem ile E ticaret ve seo ,  Alışveriş günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır hatta bazılarımız için tutku haline gelmiştir.Son zamanlarda herkesin elektronik alışverişe daha fazla yönelmesi üreticileri ve pazarlama firmalarını değişik çalışmalarla müşteri çekmeye yöneltti. E ticaret alışverişin elektronik versiyonudur, ziyaretçilerine alışveriş imkanı sağlayan ve ödeme kabul edip satış tamamlayıcı hizmetleri sunan web sitelerine "E-ticaret siteleri" denir.Elektronik ticaret, her türlü bilgisayar ağları üzerinden, ürün tasarımı, üretilmesi, tanıtımın yapılması, ticari muameleler hesapların ödenmesi ile ilgili tüm etkinlikleri kapsar. Elektronik ticaretin klasik ticarete göre belirgin farkları daha çok iletişim ve onay işlemlerinde ortaya çıkmaktadır. Veri aktarımının sağlanması için klasik yöntemde bir çok yol vardır. Ancak bunların hepsi e-posta ve diğer data aktarım alanlarından daha hızlı olamaz.E-Ticaret doğası gereği üç çeşide ayrılmaktadır. Bunlar B2B, B2C ve C2C. Temel olarak bahsetmek gerekirse Toptan, Perakende ve Son Kullanıcıdan Son Kullanıcıya olarak sınıflandırılabilir.

Perakende satış yapanlar B2C,  bayilik sistemleri B2B, açık arttırma, ikinci el piyasası gibi sistemler ise C2C olarak adlandırılır.E ticaretin birçok yararı vardır -Firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur.-Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir.-Müşteri için daha fazla ürün seçeneği sunulması için imkan doğar.-Telefon , fax ücretlerinden tasarruf edilerek , maddi yük azaltılabilir.-Müşteri açısından internet ortamında birden fazla alışveriş yapabileceği ortam olduğundan rekabet nedeniyle düşük fiyata ürün alabilir.Eğer sizde eticaret ortamı oluşturmak istiyorsanız izlemeniz gereken bir kaç yol vardır ilk önce bir vergi mükellefi olmalı yani fatura kesebilmelisiniz. Satışını yapacağınız ürün yada hizmetin kaydı resmi olarak tutulduğu, bir başka anlatımı ile vergi birimlerince bilindiği için satış vergilendirilmelidir. Bu da fatura kesmelisiniz anlamına gelmektedir. Daha sonra ihtiyacınız olan şey, bir e-ticaret yazılımıdır.

Bu şekilde web siteleriniz de de mağazalarınız da da bu sistemi çalıştırabilirsiniz.Web sitesinde ayrı bir stok takibi mağaza da ayrı bir stok takibi yerine ikiside bir arada yaparak web siteniz ile mağazanızın stok takiplerini ortak bir kulvarda toplayarak sizlere sunmaktayız.Eticaret sistemlerin de web sitenizin başarışı olabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.Ekibimiz ile Seo çalışması yaptığınız da her zaman başarılı olursunuz. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü girmiş olduğumuz tüm projelerde her zaman lider konumunda olmaktayız ve ekibimiz ile çalışan tüm firma sahipleri her zaman memnun kalmıştır. Ekibimizin çalışma prensipleri içerisinde bir sitenin gelecekteki konumunu hazırlayan çalışmalar yaparak başarılar elde etmektedir.Sitenizi arama motorlarının yapısına göre yani arama motorlarına ait botların web sitenizin sahte olmadığını güncel ve özgün bir web sayfası olduğunu anlaması için mücadele etmekteyiz.Bu mücadelerimiz de başarısız oluyor musunuz diye soracak olursanız eğer bazen oluyoruz. Neden başarısız olduğumuzu gelin sizlere anlatalım. Bir arama motoru hergün kendisini değiştirdiği için bazen bu düzenlemeleri kaçırdığımız da web sitesini biraz etkilemektedir. Bu yüzden bazen çalışmalarımız da bir aksaklık oluyor.

Kursistem Bilişim Teknolojileri ile hem siteniz güvence altında, hemde lider olmayı istemezmisiniz ?

Kursistem Bilişim Teknolojileri


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.