mehmet yetim 01-01-1970


Web Tasarım  ve SEO İstanbul

   web tasarım konusu günmüz web teknolojileriiçersinde hatırı sayılır bir gelişme ile ele alınarak güncel web araçlarında yayınlanabilecek hale gelebilecek bir çalışma yapmakla ancak ki başarılı bir çalışma sergilemiş olabiliriz .

   web tasarımını yapabilmek için  artık yeni sistemler de pr olayının yanı sıra işlevsellik kullanıcı dostu yapısı internek de ki hız yapısı ve kolay kullanım olarak kriteleştirilebilerek ele alınmalı yeni teknolojiji ele alacak olursak web tasarımında  e artık mobilde kullanımı gittikçe artarken artık mobili de düşünerek web tasarım yapmak gerekiyor istanbulda konusunda iyi olan web tasarım yapan profosyonel hizmet weren ve kurumsal web tasarım hizmeti veren bir firma olarak öncelikle mobil web tasarım tablet web tasarım normal web tasarımı birleştirerek  tasarlanan sitenin online bağlantılarını yapacak gerekli atyapıya sahip bir yapı geliştirmiş olan firmamız kurumsal firmalara web tasarım ve özellikle seo yani internetten para kazanma nın yollarını ele alarak  kazandıran bir web sitesi kurarak web tasarım yapmaktadır ihtiyacı olan firmalara ayrıntılı bir görüşme yaparak projelendirerek ele almaktadır ve gelecek teknolojilere uyumlu bir yepı geliştirerek adı üzerin de kursistem  yani sisteminizi kurarak hizmet vermektedir .  

Çağımızın en büyük nimetlerinden internet ortamında bir web sitesi kurmak artık bir nevi ihtiyaç haline geldi.Herkes doğal olarak kendine özgü ve arama motorlarında ön sıralara çıkan web siteleri kurmak istiyor. Bir site kurmanın tek yolu ve ilk adımı bir web hosting sitesine bir domain yüklemek ile başlanır. Herkes bir domain (alan adı) alabilir domain sitenizin internetteki adıdır.En popüler olanları com net org dur.Bu domaini domain satış sitelerinden temin edebilirsiniz.(isim tescil norm vs) Alan adını aldıktan sonra(domaini) hosting e yönlendirmeniz gerekiyor hosting sitemizin dosyalarının tutulduğu 7-24 çalışan bir bilgisayardır.Bunu da hosting satıcı firmalardan temin edebilirsiniz.Daha sonra domaini hostinge bağlamanız gerekiyor. Herkes web hosting sitesine yükleyip bir site kurabilir ancak, herkes seo dostu, üstün teknoloji ürünü yazılıma sahip bir hosting şirketini bulup Arama motorları optimizasyonu içeren kaliteli bir site kuramaz. Site kurmanın çok alternatif yolları vardır. Bazıları aylarını ve hatta yıllarını verip web sitesi kurma kodları ve tasarım öğrenip site açar. Bazıları otomatik yazılımlar satın alarak site açarlar. Bazıları dea web tasarımcılara para ödeyerek site kurmayı öğrenir. Ancak, burada site kurmaya başlayanlar ise, Google birinci sayfasına yükselmenin, yani kendi kategorisinde ilk 10 site arasına terfi olacak başarılı bir site açmanın sırrını herkes bilemez. Bir sitenin Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkması için gerekli ayarlamaların yapılması gerekir. Bu konuda devreye seo giriyor seo'nun açılımı " search engine optimization " yani arama motoru optimizasyonu demektir.Arama motorlarında yükselmek demektir. Hostingleri çok ucuza ortalama 10 ila 200 tl arasında bir fiyatla hosting özelliğine göre temin edebilir seo uygulamalarıyla web sitenizi arama motorlarında ön sıralara çıkarmak için tanınan ve kaliteli şirketlerle çalışabilirsiniz.

 

972

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç