mehmet yetim 01-01-1970


Web Tasarım Seo

   Kursistem Bilişim Teknolojileri; Evet arkadaşlar bir web tasarım da önemli olan işlerden birisi de Seo ya göre tasarım yapmanız gerekmektedir.Seo kurallarına göre dizayn edilen tasarımlar yapılan seo çalışmalarını her zaman destekleyen bir çalışma prensibi olacaktır. Tasarımda Önemli Noktalar Nelerdir? - Title bölümlerin önemliliği - H1,H2,H3,H4,H5,H6 taglarının bulunması - Resimlere ait title verilmesi - Html ve Css uyumluluğu - Yazı sayfasının düzgün olması gibi işlemlerden geçerek yayına başlanmaktadır. Şimdi sizlere bir tasarımda blog sayfasında seo için ayarlamanız gereken işlemleri söyleyelim.Şimdi admin panelinizden yayınlanan başlığınınızın H1 tagı ile yazılması gereklidir. Bunu yapmanızın nedini ise arama motorlarına atmış olduğunuz makalenizin başlığını tanıtmış olursunuz. Her atılan makalenizi arama motorlarına tanıtmanız ve tanıttığınızda da hergün takip ederek arama sıralamalarında yer alması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Makalemizin uzunluğu, vurgulanan kelimelerin her zaman belirgin olması, içeriğin geniş ve özgün olması gerekmektedir. Yazmış olduğunuz makalenize özel olarak resim ayarlamanız gerekmektedir. Bu ayarlanan resiminizin kalitesinin güzel olması ve boyut olarak her zaman düşük olması gerekmektedir. Sitenizin hızlı açılmasını istiyorsanız eğer bir cache sistemi ve resimlerinizin her zaman boyutlarının düşük olması gerekmektedir. Ekibimiz ile Seo çalışması yaptığınız da her zaman başarılı olursunuz. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü girmiş olduğumuz tüm projelerde her zaman lider konumunda olmaktayız ve ekibimiz ile çalışan tüm firma sahipleri her zaman memnun kalmıştır. Ekibimizin çalışma prensipleri içerisinde bir sitenin gelecekteki konumunu hazırlayan çalışmalar yaparak başarılar elde etmektedir. Sitenizi arama motorlarının yapısına göre yani arama motorlarına ait botların web sitenizin sahte olmadığını güncel ve özgün bir web sayfası olduğunu anlaması için mücadele etmekteyiz.Bu mücadelerimiz de başarısız oluyor musunuz diye soracak olursanız eğer bazen oluyoruz. Neden başarısız olduğumuzu gelin sizlere anlatalım. Bir arama motoru hergün kendisini değiştirdiği için bazen bu düzenlemeleri kaçırdığımız da web sitesini biraz etkilemektedir. Bu yüzden bazen çalışmalarımız da bir aksaklık oluyor.

Personal Home Page' in kısaltılmışı olan PHP dilimizde "Kişisel Sayfalar" anlamına gelmektedir. PHP Linux, Unix Tabanlı işletim sistemleri üzerinde çalıştırılabilen bir programlama dilidir. Server (sunucu) tarafında çalıştırılarak sonuçlar yani veriler HTMLolarak browseriniz (Browserlere Örnek; Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Opera) tarafından bizlere gösterilir. PHP ile yazılmış bir bir web sayfasınıi ziyaret ettiğiniz zaman yukarıda da değindiğimiz gibi php kodları server side yani sunucu tarafında çalıştırılır ve bu php kodları istemci tarafından (internete bağlandığımız bilgisayarlar birer istemcidir) görüntülenemez, ancak çalıştırılan sorguların sonuçları bizlere gösterilir ve tarayıcılarımız (browserler) tarafından yorumlanabilir. PHP ile kodlanan web sitelerine dinamik web siteleri de denmektedir.Web Tasarım | Web tasarım programları sayfamızda en yaygın kullanıma ve gelişmiş özelliklere sahip programlar hakkında kısa bilgiler yer almaktadır.Bu programlar web tasarım alanında kullanılan temel programlardır.Profesyonel tasarımlar için geliştirilmişlerdir Photoshop-Dreamweaver-Freehand-Adobe Flash

reklam bugünkü konu başlığımız reklam ajansları reklam ajansları adından da anlaşıldığı gibi reklamcılık.bizlerin bu ajanslara gidip ürettiğimiz bir ürünü firmayı veya daha bir çok hizmeti topluma yaymayı esas almış kuruluşlardır reklam ajansları sosyal ağları ve sosyal medyayı çok iyi kullanan ve bu sistemle sizlerin tanıtımını yapmasını istediğiniz ürünleri, (yeni açılan firmaları,yeni açılan alışveriş merkezi,) daha birçok yeni haberi bizlere en iyi şekilde aktarmak için birbirinden farklı  yöntemleri vardır bunlar televizyon kanalları,sosyal ağlar radyo kanalları gibi bizlere hizmet veren araçlarla içiçe olup sizlerin hangi araçları kullanarak yapılmasını istediğiniz reklamı yaptırabilirsiniz reklam ajanslarının ellerindeki imkanı sizlerin tercihte bulunduğunuz  yöntemle topluma aktarmaktadır. ayrıca reklam ajanslarının tanıtımını yapacağı ürünü çok iyi ele alıp ürünle ilgili en ince detayına kadar incelemeli ve bu ürünler en son teknoloji olabilir yeni açılan firma olabilir  bunların en ince detayına kadar bilgiye sahip olmaları gerekir çünkü bilmediği bir ürünün tanıtımını eksik veya yanlış yapar bu durumda  toplum arasında  yan etki yapar çünkü bizler bilmediğimiz bir ürünü veya kötü tanıtımı yapılmış bir firmaya yönelmemiz mümkün değildir sanırım bunların tam terside olabilir kalitesiz kötü bir ürünü topluma çok iyi veya yine yasal işler yapmayan kanunsuz bir şekilde işlerini yürüten bir firmayı bizlere tanıtmasıda hiç iyi sonuçlar getirmez. bunun için reklam ajansları çok detaycıdır sistemleri gereği bu şekilde davranmaları gerekir.

Sitesi ağırlıkları büyük bir rol oynamaktadır artırabilirsiniz zinciri, böylece zinciri dışında yeterince gönderebilir sadece bir kaç yıl önce, zincirin dışında umutsuz web sitesi ağırlığı, geliştirmek için bir sürü insan dışında, site zinciri dışında, sıralaması isteyecektir grup sonra ağ grup siyah insanlar web sitesi tarafından, ordu, hepimiz biliyoruz sonuçları, çeşitli siteler ile dolu Spam bağlantıları bir sürü zinciri dışında bir şey yapmak için ilgi kör insanların bile bir sürü adına zinciri dışında çıktı o kadar önemli Siyah zincir para kazanmak için. Yani sonunda ne sitede o herhangi bir etkisi yoktur zinciri dışında çöp?

İlk olarak, zincirin dışında çöp nedir

Spam bağlantıları aracı, bazı kitle yazılımı aracılığıyla yapay olarak, web sitesi adresi ilgisiz bir platform sitelerine gönderilen bağlantıların çok, bu tür bağlantılar hiçbir kaldırma etkisi olmadan, bir bağlantı göndermek için taşıyıcı değerine katkıda yoktur.

İkincisi, zinciri dışında çöp şeklinde

1, bağlantı değerine herhangi bir katkısı olmadan bilgi sayfası, Video sayfası ve bazı yorumlar ve mesajınızı talep ağırlıklı Forum blog, arz ve ben yöneticileri Lu Songsong bunu blog alışveriş olması gerektiğine inanıyoruz, Lu Songsong sık sık olur blog yorum , aşağıda gösterildiği gibidir:

Lu Songsong Blog Yorumlar

 

Açıkçası, 122 öğrenci aynı anda onun yeni istasyon yorumladı küçük bir sessiz zemin bir bağlantı yapılmış, ancak, Lu Songsong Blog Yorumlar derhal bir bağlantı göndermek nofollow eklenir, arama motoru olarak sitenize link olmaz zinciri dışında. Zincir dışında, bazı forum mesajlar genellikle cevap karşılaşırsanız dışında blog ek olarak genellikle karşılaşabilirsiniz:

Forum Yorumlar

Bu madde Cevaplar yapılır bölgesel bir forum olduğunu

2, rastgele birkaç bağlantıları ile serpiştirilmiş bazı sayfaların otomatik nesil, tüm Komatsu SEO, bir bağlantı bulmak için zinciri dışında web sitesine yeni çeşitli forumlarda yapılabilir hatırlamak, ve sonra bazı rasgele bulacaksınız spam bağlantıları aittir makale, bunun kombinasyonu, çeşitli forumlarda gönderildi, zinciri dışında saç, genellikle mesajları ve hatta başlıklar yasağı IP silmek için yönetici olmanız, ama sonra ben de biraz daha akıllı, her oynayacak Komatsu nedeniyle sitenin askerler serpiştirilmiş adresi, Zaman zaman yazının altındaki saç zinciri dışında zinciri dışında yapılacak, ve daha sonra, ilk bakışta hiçbir benzer olan, sarı, çok solgun, bu yöntemle Komatsu başarı zinciri dışında sitelerin çok sayıda göndermek için renk ayarlarını bağlamak indescribably mutlu, o merak etmeyin ne ağırlık üzerinde yetki zinciri dışında site sonra, darbenin zinciri dışında bir forum buldum sanıyordum. . . Daha sonra zincir bağlantı dışında sözde orijinal Komatsu çöp yapmak, anlamak ve şimdi o ne kadar naif düşünüyorum, Komatsu şaka değil, her webmaster o ve Komatsu aynı deneyime sahip gerektiğine inanıyoruz geldi. Peki nasıl Komatsu "kaydettiği zinciri dışında doğru forum yapmak zinciri dışında kim ne kötü foruma? Zincir becerileri dışında Altı Forum kolayca çözüldü! "Bu makale, cevap verir, onu görmek zinciri dışında değil naif çöp forumu yapmak için gitti bilmek istiyorum.

3 tür zinciri dışında blog Komatsu sipariş olarak sayfa çıkış bağlantıları, uymayan sayfa açıklaması başlığı, daha sonra, yerel forumlarda gıda hakkında bir yazı yaptı ve bu gıda kendi blog yazısı bir bağlantı eklemek arama motorları, web sitemde bu yazı geldi site içeriği zinciri dışında, bu linki kabul edilecektir çöp gıda hakkında olmadığını gördük.

4, yazılım otomatik yorumlar üretir ve bağlantının üstüne yapıştırılmış. Örneğin: üst-yapıştır Blog forumu toplu yazılımı, zincir araçları zinciri dışında kitle bazı ateşli doğum yol açtı, siteye bu araçları kullanmak için bazı fırsatçı insanlar bu araçları tarafından verilen, vb forum iletilerinden, blog yorumları, bir sürü yaptı İçeriğe link hiçbir değere sahip, benzer, bu tür bağlantılar zinciri dışında çöp vardır, o Baidu tespit etmek kolaydır.

Zinciri dışında çöp Üçüncü, tehlikeler

Zinciri dışında Çöp tanınmayan tespit kez ağırlıkları sıralama anahtar kelime hesaplanan, ancak olacak hemen önce sadece bu bağlantıları kilo geliştirmek için değil çünkü sonunda, web sitesi ağırlığını kaldıracak, motor tanıma arama olabilir, ama aşağı web sitesi ağırlık açtı olmayacak Ve aşağı doğru iyileşme döneminde giden zinciri dışında çöp, iki ya da üç ay genellikle çok uzun olduğu için.

Uzun arama motorları ve zinciri dışında değerli kullanıcılar olarak yer aldı trafik almak için sitenizi yapmak için Böylece zinciri dışında yüksek kalitede yapmak nasıl açısından özellikle önemlidir, Komatsu içinde " değeri yüksek zinciri dışında tanınan Baidu nasıl . "Bu Zaten yazıda belirtildiği gibi, gidip görebilirsiniz bilmiyorum.

: Lütfen belirtin yayımlanmaktadır Baoding SEO » zinciri dışında neler çöp? Sitenin zararı nedir?

İlk olarak, hedef anahtar kelimeler ile ilgili sorularWeb Sitesi Anahtar Kelimeler

1, genellikle Home anahtar kelimeleri hedef anahtar kelime denir yapılan söylemek
Biz tartışmak Evet, genel sonra birisi soracaktır anahtar kelimeleri hedef web sitesi anahtar kelimeler, bunu yaparken olmayan bir puanlama hedef anahtar kelimeler, uzun kuyruk anahtar kelimeler, tüm anahtar kelimeleri ne dedi? Yapmak için Anahtar Kelimeler, böylece onları optimize farklı optimizasyon yöntemleri kullanılarak, web sitesi anahtar kelime Çeşidi farklı tanımları arasında ayrım olduğunu, bu nedenle, daha az ile daha fazlasını site hızı optimizasyonu artırabilirsiniz.

2. Ana birkaç uygun hedef anahtar kelimeleri yapmak
Bir sürü insan eve en yüksek ağırlık beri, daha sonra anahtar kelime optimizasyonu bir sürü eve gitmek çok iyi olmadığını düşünüyorum? Ama bu fikir yanlış olması, en iyi seçim gibi SEO, SEO Baoding, doğrudan bu iki anahtar kelimeler için Komatsu blog Hebei hedef anahtar kelime olarak 1-3 alakalı anahtar kelimeler hedeflenen anahtar kelimeler kullanmaktır Baoding SEO dahil, ama çok alakalı olabilir, kullanıcı grupları ilgi SEO yönü mevcuttur.

3 site anahtar kelime nasıl bir sürü istiyorsa
Bu daha önce bizim uzun kuyruk anahtar kelimeler söz ve optimizasyonu için konu anahtar kelimelere göre sayfa veya sayfalara sütununda yerleştirilebilir olduğunu.

İkincisi, uzun kuyruk ilgili soruları anahtar kelimeler

1, ne uzun kuyruk anahtar kelimeleri bulmak için
Bu konuda önceki iki makaleleri söylenmiştir, bu üç işlemleri bulmak için açılan Baidu, Baidu promosyon Arama ve müşterilerine kullanmaktır.

Yapmanız gereken ilgili 2, uzun kuyruk anahtar kelimeler ve hedef anahtar kelimeler
Örneğin günlüğü Komatsu alın, Komatsu sütunlar: SEO Starter bilgi, SEO optimizasyonu Gelişmiş SEO video eğitimlerini, SEO araçları ancak, bir sürü bulabilirsiniz, Komatsu ile ilgili bu hedef anahtar kelimeler bir ilişki blog, paylaşmak için o SEO makalesine gibi hiçbir kelime, geldiğinde " H etiketi "tanıtım web sitesi anahtar kelime sıralaması nasıl düzgün kullanmak için" "" yazılı motoru optimizasyonu robots.txt dosyasını aramak için elverişli SEO ile görmek kelimenin tam anlamıyla "Bu iki makaleler, ve hayır ne iletişim, ancak bu iki haberler optimize etmek, eğer trafik SEO hedef kullanıcıları uzun kuyruk anahtar kelimeler hedef anahtar kelime trafiği faiz siteye kullanıcıları getirebilir, böylece bilmek istiyorum getiriyor Daha sonra web sitesi optimizasyonu için bu anahtar kelimeleri yapmak, çok iyi.

Üçüncü olarak, sıcak arama anahtar kelimeleri ile ilgili sorular

1, hedef anahtar kelime sıcak arama anahtar kelimeleri size olan
Site hedefli anahtar kelimeler trafik getirmek siteyi vermez hiçbir hedef anahtar kelime sıralaması, yani bu sıcak hedef anahtar kelime arama anahtar kelimeleri denilen olamaz zaman.

2. Termal Ne kullanım anahtar kelime arama
Bazı büyük siteler için Sıcak Arama Anahtar kelime araştırma anahtar kelimeler milyonlarca, daha sonra bu anahtar kelimelere göre analiz, daha fazla trafik getirmek için siteye anahtar kelime yüzlerce bulabilirsiniz bir web sitesi olarak, çok önemli ve sonra bir sonraki web sitesi bakım sürecinde, biz onları tutmak, bu sıcak arama anahtar kelimeler için bazı optimizasyon işlemleri yapmak site trafiği istikrar getirmek sırada edebilirsiniz.

Dördüncü, alakalı anahtar kelimeler ile ilgili sorular

1, alakalı anahtar kelimeler ve uzun kuyruk fark nedir anahtar kelimeler
Uzun kuyruk anahtar kelimeler ve ilgili anahtar kelimeler Madencilik önce söylediğim, iki anahtar kelimeler aynı kavram değildir, böylece alakalı arama Baidu arama sonuçlarında elde edilebilir? Bu ders değil, "ne SEO" gibi "SEO" uzun kuyruk anahtar kelimeler, ama Baidu, Google, web siteleri ve diğer sözler SEO ile ilgili anahtar kelimeler.

2. İlgili bulmak için anahtar sözcükler kullanın nedir
Biz kelime ile ilgili hedef anahtar kelimeler biliyorum, ama neye yarar olsa bile? Yani arama motorları hakkında düşünelim bir anahtar kelime sayfası kelimesi dışında, arama motorlarına anlatmak için sayfanın üstünde görünür birçok kez ek bir sayfa ile ilgili konular yargılamak için nasıl, sen de bu sayfada görünmesi gerektiğini anahtar kelimeler alakalı anahtar kelimeler bazıları böylece sayfa gerçekten anahtar kelimeler bu tanımlamaktır arama motorları yapabilirsiniz.

Bu sorulara cevap ek olarak, burada ayarlanan çalışma anahtar kelime bazı yöntemler videoyu bunları tekrar, ve ayrıntılı olarak açıklamak gitmiyor vardır, video indirmek ve eğer görmek gerekir.

Ağırlıklı olarak operasyon seo istasyonunun ayrıntıları son derste, ise, o zaman, bu derste, ağırlıklı istasyon dışında sitenin çalışmasını nasıl optimize ayrıntılarını açıklamak ve site ağırlıkları geliştirmek için. Peki istasyon optimizasyonu, aşağıdaki ana ihtiyacı dışında:Istasyon optimizasyonu dışında

İlk olarak, site arama motoru teslim

Site arama motorlarına teslim edilmelidir zaman bunu? Site içeriği Temel ihtiyaçları da birini veya her sütunun iki eklemek için tavsiye edilir, bu tür site başlığı, açıklama, web sitesi mimarisi inşa etmek belirlenmesi gibi, önceki arama motoru gönderme eklenen, ancak sitenin tüm içeriği tamamlanmış submit eklenir beklemek değil dikkat etmek gerekir edilir Gelecekte makaleler, onlar arama motorlarına sunulabilir.

İkincisi, durumunuzu kontrol

Eğer arama motorlarına URL gönderdiğinizde, Baidu ana sayfa toplandıktan sonra 2-3 gün içinde genel zaman eve dahil, bir Baidu değerlendirme dönemi olacak yeni istasyon, bu dönem sanal dönemi denir, bu süre genel olarak iki site içinde teşvik bazı kaliteli makaleler yapmak yerine güncelleme web sitesi içeriğinin sanal aşamalarında, böylece üç hafta, bu süre içinde, Baidu indeksi sayfaları, sitenin içeriğini incelemek olacaktır olmaz Bu süre içinde oran endeksli sayfaları, döngüsünü kısaltır endeksli sayfaları içinde taramasını örümcekler çekmek için zincirin dışında bazı yapmak. Birçok özel web sitesi Endeksli şekilde biz burada söylemek üç yaygın yöntemler Komatsu olduğu gibi, vardır:

1, sitesi: + Alan. Baidu arama kutusuna bu site talimatı girin size Baidu dahil sitenin sayfasını görebilirsiniz.

2, Baidu, Baidu webmaster platformu miktar endeksi sorgu Adres: http://zhanzhang.baidu.com/indexs/index  çizgi grafik değişiklikleri dahil sizin durumunuza web sayfasında buradan görülebilir Baidu, bu görülebilir.

3. Web Yöneticisi Araçları Sorgu: http://seo.chinaz.com/    Bu araç Baidu, Google, 360 sorgulayabilir, Sogou toplanan ve anti-zincirinin sayısı, yöneticileri kullanmış olmalıdır.

Sorgu zaman dahil, ve bazen özel durumlar bir analiz sonrasında, bazı sorunları bulacaksınız.

1, site arama sonuçları sayfası ilk değil

Bu konuda, birçok kişi sevgi alışverişi bağlantıları ve bazı ilk etapta istediğiniz site arama sonuçları sayfasını gerektirecektir Ev sonra site aşağı doğru olmalı, birincisi değil, ve birçok sahipleri olduğunu düşünüyorum. Yani bu görüş doğru değil? Tabii düzeltmek ve bu örnek değil:

sitesi aşağıdaki gibidir: www.baidu.com, arama sonuçları:

site: www.baidu.com sorgu sonuçları

 

Sen, Baidu, ikinci bir yer biliyorum, sorgu ilk Baidu resmi sonuçları görebilirsiniz üçüncü, dördüncü Baidu Ansiklopedisi Baidu ev ise. Yani, bu fikir asılsız kanıtladı.

2, sayfa anlık bile yozlaşma güncellenen değil

Komatsu önce " Baidu ne olduğu anlık? Neden Baidu anlık benim sitesini güncellemek değil? "Bu makalede Baidu anlık ayrıntıları edilmiştir sorunun ayrıntılı bir açıklama güncellemek ve neden anlık güncelleme bilmiyorsanız veya geri öğrencilerin bir göz atabilirsiniz.

3. Neden bazen dahil sitelerin sayısını azaltabilir

Birçok web yöneticileri arkadaşlar bu sorunla karşılaşacak ve Baidu dahil bazen miktarını artırmak değil, ama neyin sebep olduğu, azaltılmış olacak? Bir nedeni Baidu adresine çeşitli bağlantılar içerir önce site bir sayfaya birkaç farklı bağlantıları vardır ki, ancak Baidu tespit zaman, bazı adresler tek bırakarak, silinecektir. Başka bir vaka web sayfası nedeniyle benzerliği çok yüksek olduğunu, bazı siteler benzer ürün sayfaları,% 90 ulaşabilir bu sayfayı Baidu sayfasında yer alan miktarını azaltacaktır görmüş olabilir.

Üçüncü olarak, dış istasyon çapa metin

Zinciri dışında olağan bir şeydir, ve aşağıdaki hususlara dikkat etmelidir zinciri dışında istasyon çapa metin dışında:

1, istediğiniz metin çapa bu bölümün zinciri dışında konuda daha sonra çok hızlı bir şekilde sıralanır almak için endişeli çok, pek çok sahipleri için bir kerelik artış, site harici linklerin ne çok daha artırmak ve devam ve böyle bir uygulama için İkinci Baidu Eğer olumsuz siteyi etkileyebilecek, hile düşünüyorum olması muhtemeldir, bir etkisi iyi değil, yanlıştır.

2, çapa metin kelime değil sadece bir, çeşitlendirilmiş olmalıdır.

3 zincirinin Web sitesi çeşitlendirilmiş olmalıdır dışında, sadece bir ya da iki site yapamaz.

Bu tür bağlantılar, kendini blog, forum imza, blog mesajları, mesaj panosu ve daha fazlası gibi istasyon çapa metin dışında birçok yolu.

Soruşturma zinciri dışında dört,

Yahoo.cn (Çin istasyon) yahoo.com (Çince istasyonu): Öğretici Yahoo Sorgu tavsiye

Beş ağırlıklar sorgulama

Ağırlık sorgu aracı bir yeri vardır, Komatsu Web Yöneticisi Araçları ve sevgi istasyonu sitesi entegre sorgu kullanmayı tercih, bu değişir, genellikle, elde edilebilir sitelerinden farklı türleri için pr değerleri de pr site ile zaman değeri farklıdır zinciri içinde zincir bir ilişki var dışarıda, burada, videoda detaylı bir açıklaması var aşağıda verilen öğretici indir adresi, numaralandırmak için değil.

Ağ şehre göre ise, sitenin daha sonra parçası şehir hükümet, okullar, konut, restoranlar, barlar, işletmeler ve diğer şehirler var, zincirin içinde çeşitli ajanslar bağlayan, asansör, koridor inşa eşdeğerdir zinciri dışında farklı bir oda, farklı kurumlar bağlayan karayolları şehrin metro eşdeğerdir. organik birbirine bağlı diğer sitelere bağlantılar ile bağımsız web sitesi, ağ bu makalede linke büyük bir ağ içine dokuma, Komatsu SEO web sitesi optimizasyonu sürecinin yaparken ortak bağlantılar konusunda bir araya geldi söyleniyor.

İlk olarak, iç ve dış zincir bağlantı SSS

Farkın 1, kavramZinciri içinde zinciri dışında
Zinciri dışında sitenize link diğer sitelerden ithalat anlamına gelir. Gelen bağlantılar site optimizasyonu için bir işlem için çok önemlidir. İthalat bağlantı kalitesi (yani, ağır bağlantılar sayfasını ithal hakkı) doğrudan arama motorlarında web sitemizde sağ ağırlığını belirler.

Zinciri içinde, adından da anlaşılacağı gibi (ayrıca istasyon bağlantı olarak bilinen sitenizin, iç sayfalara link sitenizin içeriği) arasında aynı etki altında her sayfada içeriğin bir bağlantıdır. Doğru arama motoru ağırlığı dahil makul şantiye bağlantı site geliştirilebilir. Dış bağlantıları Bağıl, iç bağlantıları da çok önemlidir.

2, daha önemli iç ve dış zincir bağlantı?
Biz zinciri içinde sitemizde diğer web sitelerine bağlantılar zinciri dışında, doğrudan her sayfaya bir iç site bağlantıları olduğunu biliyoruz, o zaman bir sürü insan bunu daha önemlidir zincir yapı ve bağlantı bina içinde bilmek istiyorum? Arama motoru kesinlikle zincir daha önemli olduğunu dışında düşünürdüm zaman zinciri dışında diğer siteler arama motorlarının zincirli yüksek ağırlık vermek hemen dışında, sizin için oylama çünkü, bir bağlantının önemini belirlemek, ancak varsayımlara bir sürü bir sayfa vardır için zinciri içinde zinciri dışında ancak sayfanın çıkma oranı yönleri de kalite standartlarını belirlemek için bir arama motoru bir sayfa olduğundan, daha sonra sık sık bu sayfayı, iyi bir sıralama olmayacak yoktu. Bu nedenle, iç ve dış zincir bağlantı inşaatı yukarıda, hem hem olmak zorunda bu sitenizin anahtar kelime sıralaması, uzun vadeli istikrar var yapacak gibi, vazgeçilmezdir. Ama ağırlık kaldırma zinciri dışında şantiyede uygun bir artış hala nispeten iyi etkisi zinciri içinde belli bir site var ne zaman.

3, mutlaka Ev işaret değil mi zinciri dışında?
Orada, bir yanlış anlayış hızla tüm harici linkler ana sayfasına işaret ev ağırlıkları geliştirmektir Birçok sahipleri arkadaşlar zinciri dışında yapıyoruz, bu yaklaşım doğru değil. Önce " uzun kuyruk anahtar kelime madencilik site ve kurmak "sadece hedeflenen anahtar kelimeler trafiğinin en uzun kuyruk anahtar kelimeler nedeniyle bazı siteler getirmek site trafiği güvenmeyin, söylenmiştir. Yani, zincir bağlantıları dışında tüm nokta ev yapmak için değil zaman, zinciri dışında iç sayfalarda uygun bir artış çok gereklidir.

4, zincir çapa metin dışında nasıl yazılır?
Zinciri dışında Çapa metin anahtar kelime sıralaması sitesi teşvik önemli bir rol oynamıştır, ama metin çapa çapa metin çeşitliliği dikkat etmek dışında genellikle biz ANA hedef anahtar kelimeler birden fazla optimize etmek, durdurmak yapmak ve her anahtar Optimize zor kelime aynı değildir, bu nedenle dış zincir bağlantı çapa metin anahtar kelime atama dikkatine çapa metin yapmak, zor kelimeleri yapmak daha zor olabilir bazı küçük kelime yapmalıyım, ama en büyük tabu Sadece bir anahtar kelime metin çapa, biz emin olmalısınız çapa metin çeşitliliği olduğunu.

5, kullanışlı ovasının zincirinin dışına metin?
Çok daha zor zinciri dışında düz metin göndermek daha Webmaster zaman zinciri dışında zincir çapa metin dışında saç bulacaksınız, sonra, zinciri dışında düz metin burada bir rolü vardır? Cevap evet, elbette eylem olacaktır olduğunu. Bir düz metin bağlantısı çapa metin anahtar kelime sitesi olarak sıralama rağmen doğrudan rolü geliştirmek, ancak bu istasyonun erken kurulması gibi, site için de iyi, örümcekler sayısı sitenizin küçük emeklemeye, biz zinciri dışında bazı düz metin göndermek örümcekler, sitemizi tarama sitesi sayfalarında yer alan döngüsünü kısaltmak rehberlik. Ayrıca, biz, kullanıcıların sitemize erişmek için rehber sitesi trafiğini artırmak, böylece zincir hala çok gerekli dışında bazı düz metin yapmak için, bazı tanıtım yumuşak yazabilirsiniz.

İkincisi, gizli bağlantılar, siyah zincir SSS

1, gizli bağlantılar, siyah zincir kavramlarıSiyah Zinciri
Js kodu, kullanım ekran içine bağlantı: Gizli bağlantılar gibi, normal yöntemlerle bağlantıları, ifade eder hiçbiri ve böylece, kullanıcıların web'de gezinirken normalde bu linki görmek böylece. Gizli bağlantılar kesinlikle boş sayfaları kayıtları endeksli iken, ceza, azaltılmış web ağırlıkları kadar, çok şiddetli olacak arama motorları, bir kez bulundu tarafından yasaklanmıştır.

Genel, ters bağlantıya diğer sitelere erişimi olmayan bazı normal araçları ifade eder bir araç olarak siyah zincir oldukça yaygın SEO taktikleri olduğunu, en yaygın siyah zincir hata arama olsun çeşitli web siteleri aracılığıyla WebShell motor ağırlıkları veya yüksek PR siteleri ve sonra kesmek web sitesinde bir sonraki zincirin doğası ile uyumlu olan kendi web sitesi, bağlantı, bir yüksek rütbeli geliştirilmiş verimlilik, ve hile uygulamalarının kullanılması.

2, gizli bağlantılar, ve ne kadar zarar siyah zincir
Sitesi, siyah zincirinin bir sürü koymak siteye açan nedeniyle kötü yönetim sitenin Bazı sahipleri, kolayca hepimizin bildiği gibi, insanlar genellikle genellikle gri, sonra siyah noktaları zincir yapılır siyah zincir sanayi işlem gören, kesmek olabilir Bazı siteler gibi linkler arama motorları bir kez tanımlanır, genellikle pornografi, kumar, Mark Altı, yasadışı silah, mühimmat ve diğer endüstri siteleri, sitenizin etkisi çok büyük ve sağdan aşağı siteye neden olabilir. Bu nedenle, sahipleri korsanlara karşı güvenli bir web sitesi yapmak isteyenler.

Siteye ek olarak, estetik ya da başka nedenlerden dolayı bazı web sitesi sahiplerinin, bazen sitesinde kendi bağlantıları gizlemek asılı siyah zincir saldırıya uğrayan, Komatsu bu durumda, en büyük zararı, çünkü yöneticileri, bunu yapmak için değil deneyin tavsiye sitenizin daha iyi optimize edilirse, yüksek ağırlık, yarışmacılar gizli bağlantılar sıralamasında yoluyla almak için, bkz ardından rakip o zaman, buldukları bir kez web sitesi adresi şikayetleri, arama motorları teslim koyabilir Cezanın farklı derecelerde tabi olacaktır.

3. web sitesi hile makyaj, size cezalandırılacaktır?
Böylece, siyah zincir alımı, web sitesi hızlı yükselişi sıralama ile Birçok site, bazı siteler sağ sitede aşağı sonuçlanan tespit edilmiştir, ama biz bazı siteler hile göre sıralanmış olsun bulundu ve cezalandırıldı, ama aynı zamanda iyi bir sıralama mutlaka hile olmadığını web sitesi cezalandırılır, ancak uzun vadeli kalkınma sitesine, Komatsu veya savunucusu yöneticileri ahlaki sıralama kaybetmek değil, meşru yollarla siteyi optimize.

Bu şeyler hakkında bunu link söylemek istiyorum, belirsiz veya Komatsu QQ altında Komatsu mesaj vermek ya da iletişime geçebilirsiniz yer tanımıyor ne.

Kursistem Bilişim Teknolojileri, Evet arkadaşlar bugün ise sizlere bir web sitesinde Seo Optimizasyon çalışması nasıl yapılır bunun hakkında sizlere kısa da olsa bilgiler vereceğiz. Kursistem de Seo Optimizasyon Projesi Değerlendirmesi, 1) Web sitesinin bulunduğu durum değerlendirilmesi. 2) Google webmaster tools da sitenin analizinin yapılması ve değerlendirilmesi. Buna benzer birçok değerlendirmelerden geçerek sizlere sunum yapılmaktadır. Bir web sitesinin ekibimize geldiğinde ve bu web sitesine seo optimizasyon çalışması yapılması gerekiyorsa bir de ekibimiz gelen web sitesinin uğraştığı sektör de hiçbir seo çalışması yapmadı ise hemen ön fizibilitesi yapılarak firma sahibine raporlar halinde sunum yapılmaktadır.

free web templates " türkçe ismiyle "ücretsiz web şablonları" demektir.En kısa haliyle ise web şablonları diyebiliriz. Html ve flash halleriyle karşımıza çıkar genellikle web şablonları html içeriğinde html,image,font ve psd dosyalari bulunur, flash içeriğinde ise ,swf,font,fla,image,psd,html dosyaları bulunur. Bu dosyalar ve içerikleri sayesinde hali hazırda düzenlemek istediğiniz web sitenizi istediğiniz tasarımları kullanarak değiştirebilirsiniz .Web siteniz için çarpıcı ilgi çekici içerikler kullanarak daha çok ziyaretçi girişi sağlayabilirsiniz. Eğer web program dilleri ile ilgileniyorsanız, Asp,php,Net gibi Templatenizi yani tasarımınızın alt yüzünü program dili ile işleyebilirsiniz. Çeşitli sitelerden temin edebileceğiniz bu templateleri düzenlemek için Flash,dreamweaver,photoshop yeterlidir. Bir de "Template Design" dediğmiz konu var , ?Template design? daha öceden hazırlanmış sayfa taslakları üzerinde değişiklikler yapılarak hazırlanan sayfalara verilen addır. ?Template design? yapan şirketler , sayfası hazırlanacak şirketin bilgilerini alırlar ve bu bilgileri daha önceden tasarlanmış ?Template? adını verdiğimiz sayfalara uygularlar. Genelde template dizayn yapan firmalar bir gün içerisinde sayfaları teslim ederler.. Template dizayn çok küçük şirketler için veya internet sayfasına önem vermeyen şirketler açısından caziptir. Maliyeti çok düşüktür. Template Dizaynlarda interaktif uygulamalar yapılmaz. Menü yapısı ve sayfa sayısı sabittir. Şirketin misyon ve vizyonunu tam olarak yansıtılması mümkün değildir. Alt yapısı zayıftır. Web sayfasının şirketlere kazandıracağı prestij ve işlevsellikten uzaktır. Ancak ucuz etin yahnisi yavan olur sözü burada da geçerlidir ve web standartlarından yoksun, optimizasyon açısından zayıf bir web sitesi size belki ucuza malolmuştur ama gelin görün ki işin başka boyutları da vardır. Web siteniz belki de günde 1 ya da 2 ziyaretçi alacaktır. Oysa ki hedef kitlenize yönelik olarak yapılacak bir web sitesi sizin ürün ve hizmetlerinizi arayan büyük bir kitleye ulaşarak size belki de çok sayıda yeni müşteriler kazandıracaktı.Grafik Tasarım Kısaca İnternet üzerinden yapılan grafik tasarım yarışmaları kullanıcıları hem bu sanata teşfik etmekte hemde çalışmalarını ödüllendirmektedir. Grafik Tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. Birinci işlevi de, bir mesaj iletmek ya da bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım terimi ilk kez 20.yyın ilk yarısında metal kalıplara oyularak yazılan ve çizilen ve daha sonra da çoğaltılmak üzere basılan görsel malzemeler için kullanılmıştır. Teknoloji geliştikçe, sadece malzemeler değil, film aracılığıyla perdeye yansıtılan, video ile ekrana gönderilen ve bilgisayarlar yardımı ile üretilen görsel malzemeler de grafik tasarımın kapsamının, içine girmiş ve bu terimin anlamı genişlemiştir. Bugünün grafik tasarımcısı; kaligrafi sanatçılarının, baskı ustalarının ve zanaatçılarının geleneğini sürdüren bir meslek adamıdır. Tasarım, bir problemin çözümü demektir. Grafik Tasarım Problemleri genellikle iki boyutlu yüzeyler üzerinde çözülür. Genel olarak bütün görsel sanatlar, özel olarak ise iki boyut içinde var olan görüntü sanatları hemen hemen aynı dili kullanırlar. Ressamlar, fotoğrafçılar, heykeltıraşlar, seramikçi ve diğer birçok meslek grubunun oluşturduğu sanat profesyonellerinin yeni bir üyesi olan grafik tasarımcı da birçok tasarım problemini çözerken, bu ortak dilden yararlanır. Bu grafik tasarım problemi daima iletişim ile ilgilidir. Tasarımcı, uygulama yöntemlerinin yanı sıra görsel algılamanın doğasını, görsel yanılsamanın rolünü ve sözel ile görsel iletişim arasındaki ilişkileri de bilmek ve göz önüne almak zorundadır. Tasarımcı için tek bir çözüm yoktur; birçok çözüm vardır. Başka bir deyimle, bir grafik tasarım problemi içinde tek bir doğru çözüm yoktur. Tasarımcı belirli bir mesaj, belirli bir hikaye aktarırken, yine belirli bir parasal, fiziksel ve psikolojik sınırlamalarla karşı karşıya kalır. Bütün bu sınırlamalara rağmen tasarımcı, hedef kitleye söz konusu mesajı doğru ve etkili bir biçimde aktarmak zorundadır. İletişim, grafik tasarımın hayati unsurudur. Zaten, grafik tasarımı bu denli ilginç, dinamik ve çağdaş kılan şey de iletişime yönelik olmasıdır. Tasarımcı; güncel bir bilgiyi, çağdaş bir beğeni anlayışı içinde ve yine çağdaş araç ve malzemelerle sunmak zorundadır. Bu nedenle de yeni eğilimleri, teknolojik buluşları ve yaşadığı dönem içinde tartışılan sanatsal, felsefi, politik, sosyolojik vb. sorunları yakından izlemelidir. Tasarım eğitimi bir yaşam boyu sürer. Çünkü sürekli değişim, sürekli bir yenilemeyi de beraberinde getirecektir. Bu nedenle grafik tasarım mesleğinin ağır kanlı ve nostaljik bir kişiliğe uygun bir uğraşı alanı olacağını söylemek zordur. GRAFİK TASARIMI Grafik tasarım, çağımızda insanlar arasında iletişim aracı olarak önemli bir görev üstlenmiştir. Görsel grafik öğelerinin dili söze dayalı anlatımı aşan bir güce sahiptir. Aynı dili konuşmayan, okuma yazma bilmeyen insanlara grafik simgelerle aynı mesajı iletmek mümkündür. Grafik yazı, biçim, renk, çizgi gibi görsel araçlar yoluyla iletişim kurma sanatı olarak tanımlanabilir. Grafik tasarımda, iletişim ve mesaj söz konusudur. Tarih Grafik tasarımın tarihi,MÖ 14,000'lerde yapılmış mağara resimlerine ve İÖ 4.yy'da yazının başlamasına dayandırılabilir. Sonraları daha çok el yazması dini içerikli kitaplar ilk yayınlar olacaktır. Johann Gutenberg'in Avrupa'da 1450'lerde hareketli matbaa'yı icadı ıle kitaplar yaygınlaşmaya başlamıştır. O dönemlerde entellektüel düşünce din etrafında olduğundan ilk basılıp dağıtılmaya başlanan kitaplar dinsel kitaplardır. Basılı yayınlar için harf ve metin dizimi erken dönem grafik tasarım pratikleridir. Türkiye'de İbrahim Müteferrika ilk defa 14 Aralık 1727'de Müteferrika Matbaasını kurmuştur. Burada basılan kitaplar dünya kitap tarihine ve Osmanlı kültürü tarihine dair önemli bilgiler vermektedir. Bu matbaada 1729-1742 tarihleri arasında 16 kitap basılmıştır. 1729'da "Vankulu Lugati" Arapça harflerle ilk basılan kitaptır. Katip Çelebi'nin 1732'de basılan "Cihannuma"sı içinde harita ve çizimler vardır. J. B Holderman'ın "Grammaire Turque" kitabı 1730'da Osmanlı'da Latin alfabesini kullanan ilk baskı olmuştur. 1732 yılında basılan "Tarih-i Hind-i garbi" (Amerika'nin keşfi), Amerika hakkında Müslüman bir yazar tarafından yazılan ilk kitaptır, 13 tahta baskı içerir. 1891-1896 arasında William Morris tasarladığı kitaplarla zamanına göre çok başarılı grafik tasarım işler üretmiştir. William Morris'in isleri grafik tasarim icin bir pazar oldugunu gostermistir. Bu donemler tasarımın sanattan ayrılmaya başladığı dönemlerdir. Birinci Dünya savaşı sonrasında 19.yy'ın sanat ve tasarım görüşlerine tepki olarak yeni düşünceler oluşmaya başladı. 1919'da Almanya'nin Weimar şehrinde kurulan Bauhaus okulu sanat ve tasarım alanında birçok yeniliğin öncüsü oldu.Web Tasarım | Photoshop , Dreamweaver ,  Asp , Asp.Net  , MySql , Freehand , Adobe Flash , Corel Draw , Adobe Illustrator , Front Page , Swish Web ve internet aracılığıyla müşterilere ulaşılması ve ürün ve hizmetlerin arama motorları sonuçlarındaki yazılı reklamlar, banner reklamlar, reklam ağları ve e-posta ve sms pazarlaması yöntemleri ile tanıtılması internet reklamcılığını oluşturur.

7457

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç