Web Sitesinin Önemi
1 milyardan fazla web sitesi ve bir gün içerisinde 50 binden fazla yazılan içeriğin olduğu bir trafikte web sitenizin önemi nedir, ne yapmalısınız ?

Web Sitesinin Önemi

1 milyardan fazla web sitesi ve bir gün içerisinde 50 binden fazla yazılan içeriğin olduğu bir trafikte web sitenizi aracınız düşünürsek bu araç hangi marka, model olmalı. Ya da nasıl bir tasarıma sahip olmalı, kaç km/hız da yol almalı, bu yoğunlukta hangi şeridi kullanmalısınız ?

 

İş kolunuz ne olursa olsun e- ticaret pazarının geliştiği ve çok yaygın kullanıldığı günümüzde web sitenizin çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca ürünlerinizi, hizmetinizi tanıtmak, hedef kitleye ulaşmak ve satışlarınızı artırmak için web sitenizin dijital platformlarda etkin olduğunu prestijinizi, imajınızı sergilediğini ve firmanızın kimliği niteliğinde olduğunu bilmelisiniz. Tüketici olarak pek çoğumuz bir ürünü almadan önce mutlaka firmanın web sitesini ziyaret ederiz. Kullanıcıların bir kısmı da kampanya linkleri ya da sosyal medya aracılığı ile doğrudan web sitesini ziyaret eder.


Kullanıcılar web sitenize internet aramaları üzerinden ya da pazarlama kanallarınız üzerinden size ulaşamıyorsa sitenizde hareketli bir trafik göremezsiniz. Bu da işletmenizi büyütmenizi mümkün kılmaz. Web sitenizin başarılı olması için ziyaret oranları, trafik kaynakları ve anahtar kelimelere kadar birçok önemli durum söz konusudur. Ancak bunların en önemlisi sitenizin ne kadar trafik aldığıdır. Zaten traği olmayan bir web sitesi için diğer ölçütlerin bir önemi de yok. Tabi ziyaretçi trafiğinizin miktarı, sitenizde ne kadar süre kaldıkları, bu ziyaretçilerin hedef kitlenizde olup olmadığı da önemlidir. Bu yüzden web siteniz için tanıtım stratejiniz olmalıdır.


Web siteniz için tanıtım yolları ne olabilir diye soruyorsanız işinize yarayacak bu bilgiyi linki tıklayarak okuyabilir, uygulayabilirsiniz. https://www.kursistem.com/blog/web-sitenizi-nasil-tanitirsiniz 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

otomatik dondurulmuş gıdalardan sonra özl konumlar ok yoğurt kuruulmuş domates


 


 


 


 


 


 

Yorumlar (0)

Soru Cevap

8339


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.