Kursistem 16-06-2017


Web Sitesi Fiyatı 

Şirketinizi veya kişisel varlığınızı sanal dünyaya taşımak için web sitenizin olması gerekir. Varlığınızı en iyi şekilde internet kullanıcılarına aktarmak, kaliteli, kullanışlı ve erişilebilir bir web sayfası sahibi olmak içi aklınıza takılan bir sürü soru vardır. Bunlardan biri de web sitesi fiyatları ile ilgili sorulardır. Herkesin arzu ettiği şey makul bir fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olmaktır.

Şirketinizin veya sizin kişisel web sayfalarınızın faaliyetlerini zirveye çıkartmak için profesyonel anlamda destek alacağınız adres Kursistem Bilişim Teknolojileridir. Web sayfalarınızı kurduktan sonra tanınırlılığınızın artması ile ilgili destek de yine aynı adreste. Arka planını düşündüğünüz zaman  karmaşık ve uzmanlık isteyen bir iş olduğunu anlayacağınız web sitesi tasarımı, heryerde karşınıza çıkan ucuz veya ücretsiz, kolay kurulum sağlayan web sayfası tasarımlarından ayrı düşünülmesi gereken bir iştir. Bu işin bir de maliyet kısmı var ve en çok merak edilen kısım da budur. Web sayfası tasarımları için belirli bir fiyat söylemek mümkün değildir. Nasılki bir tşört üretiminde harcanan emek, kullanılan malzeme, dikiş türü v.b gibi kriterler bir abiye üretiminde farklılık gösteriyor ve buna göre fiyat belirleniyorsa bir web sitesi üretirken de harcanan zaman, sayfada olması gereken menüler ve sayfa sayısı, görsel ve işitsel materyaller, dil seçenekleri v.b gibi birçok kritere göre de web sitesi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kursistem Bilişim Teknolojileri olarak belirli web sayfası çeşitleri için belirli bir seviyede emek ve zaman harcanmasına bağlı olarak bir fiyatlandırmak yapmaktayız. Bazı avantajlı paketlerimizle de daha uygun bir fiyata web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Bir e-ticaret sitenizin olduğunu düşünün. Bu site iyi bir webmaster kadrosunun elinden geçerek sizin kar elde etmenize sebep olacaktır. Kazancınızı da düşünerek vakit kaybetmeden Kursistem Bilişim Teknolojileriyle irtibata geçin. Hayalinizdeki web sitesi için bizlere ulaşın.

1539

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç