Kursistem 09-02-2017


  Firmanız ya da herhangi bir konu hakkında bir web sayfası düzenlendiğinde bu web sayfasının yüklenmesi gereken bir alana ihtiyaç duyulur. sitenizin çalışması ve kullanıcılara ulaşması için size ayrılmış bölüme hosting denir. WEB hosting hizmeti kullandığımız bilgisayarlardan daha güçlü işlemcilere sahip makinalar tarafından yürütülmektedir. sunucuların her daim açık ve günün her saatinde erişilebilir olmasını sağlar.
  Örneğin; günün herhangi bir saatinde belki gece yarısında bir konuyla alakalı araştırma yapmaktasınız. araştırma yapacağınız kelimeyi arama motoruna girdiğinizde karşınıza bir çok web sitesi çıkmaktadır. mesela su an bu makaleyi okumaktasınız ve bizim sitemize ait olan bu makale bize ait sunucuya bağlanarak sizin bilgisayarınıza taşınmaktadır.işte bunu sağlamak için sunucular her daim açıktır ve internete bağlıdır.
  Datacenter adı verilen özel odalarda saklanan sunucular, bir sistem mühendisi, jeneratör, klima ve metro internete ( yüksek hızlı internet) bağlı olarak dururlar.bu saydığımız gereçlerin hepsi bir araya geldiğinde sunucu ve hosting hizmeti sağlanmış olmaktadır.

8162

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç