Web Tasarım I İnternet Reklamcılığı I SEO I KUR SİSTEM
Web Dizayn
Bir web site dizayn nasıl tasarlandığını öğrenmek istiyorsanız işte sizin için detaylar.

Web Dizayn

Bir web dizayn nasıl tamamlanır. Bu içerikte sizlere bir kaç adımla anlatmaya çalışacağız. Bir web site dizayn nasıl tasarlandığını öğrenmek istiyorsanız işte sizin için detaylar.

Web site tasarlamakla ilgili bir iki önemli nokta. Bir web sitesi tasarlamak için bir tasarım planı hazırlamak, iki yeni sitenizi taze tutmaya çalışmak, takip etmeniz gereken adımlar ve tabi 2019 trendleri ile bunun için okumaya devam etmelisiniz.


1 - Bunu bir proje gibi düşünün ve plan oluşturun. Plansız bir web site tasarlamaya çalışmak kötü bir makyajla eş değer olur. Kimse yüzünüze bakmaz ve sayfanızada. Ne tür bir marka oluşturmayı düşünüyorsunuz ? Bunun için bir kalem ve kağıt alın ve markanızı anlatan sıfatlar yazın. Amacınız satış yapmak mı yoksa markanızı tanıtmak, bilinirliliğini artırmak mı ? Ne tür bültenlere kayıt olmalı ve hangi soyal medya araçlarını kullanmalısınız ? Hedef kitleniz kimlerden oluşmakta ve tabi onlar sizde ne bulacaklar?

Herşeyden önce siteniz tüm bu sorulara cevap vermelidir. Bu süreç sizi yanlış bir web site tasarımından kesinlikle koruyacaktır. Daha sonra size benzer sitelere bakarak rakip araştırması yapın. Bu bir web dizayn için öğrenilmesi gereken önemli bir adımdır.

2 – Bu aşamada sitenizi oluşturmak için bir platform seçmeniz gerekir. Kursistem olarak hangi web site oluşturucusunun sizin için daha yararlı olacağı araştırmalarını yürütüyoruz. İhtiyacınıza uygun olan bir tavsiye için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer aşamalar ayrıca bir web site tasarımında düzev ve menü gezintisi nasıl olmalıdır ? hakkında bilgi almak için linki tıklayın.


 


 


 


 


 

Yorumlar (0)

Soru Cevap

7520


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.