Sosyal Medya Yönetim Araçları İle Fark Yaratın, Zaman Biriktirin
Kurumsal bir şirketseniz, ya da internetteki prestijinize ve marka değerinize güç katmak istiyorsanız, sağladığı avantajları sayesinde sosyal medya yönetim araçları sizin için vazgeçilmez bir alışkanlık olacaktır.

Sosyal Medya Yönetim Araçları İle Fark Yaratın, Zaman Biriktirin

Kurumsal bir şirketseniz, ya da internetteki prestijinize ve marka değerinize güç katmak istiyorsanız, sağladığı avantajları sayesinde sosyal medya yönetim araçları sizin için vazgeçilmez bir alışkanlık olacaktır.


Hootsuite

Hootsuite depolayıcı bir sosyal medya aracıdır. Bu araç sayesinde yönettiğiniz sosyal medya sayfalarınızdaki paylaşımlarınızı pratikleştirerek düzenli olarak yapabilirsiniz. Hootsuite, detayları için burayı tıklayabilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir merkezden kolayca yönetmenizi sağlar. Örnegin belirlediğiniz günlerde ve saatlerde yapmak istediğiniz paylaşımı kurabilir zamandan tasarruf edebilirsiniz. Yapacağınız paylaşımın zamanını, içeriğini isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Hootsite'in diğer bir güzlliği de Örneğin, bir paylaşımı tüm profillerinizde yapmak istiyorsanız, tek tek giriş yapmanıza gerek kalmıyor. Hootsuit'e girerek, istediğiniz profilleri seçiyor ve eş zamanlı paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz. Diğer özellikleri için burayı okuyabilirsiniz.


Buffer

Buffer bu uygulamayı Facebook, LinkedIn ya da Twitter hesaplarınızla senkronize edebiliyorsunuz. Buffer, Hootsuite’e benzese de, ufak tefek farklılıkları ve ilgi çekici arayüzü ile ön plana çıkıyor. Buffer’da da, aynı Hootsuite’te olduğu gibi, tweetlerinizi veya postlarınızı paylaşıma açmak için istediğiniz zaman aralığını, tarih ve saat olarak belirleyebiliyorsunuz. Bir diğer deyişle, peşin bir zaman ayırarak, belki de 1 yıllık tweetlerinizi ya da postlarınızı bile ayarlayabiliyorsunuz. Daha çok, kurumsal ve profesyonel kullanıma hitap eden bu özellik, gerçekten de zaman yönetimi ve organize olma açısından oldukça fayda sağlayıcı. Fakat, bunun haricinde, Buffer’ı benzer sistemlerden ayıran bir tarafı ise, size postlayabileceğiniz içerek seçenekleri sunması. Her ne kadar Türkçe destekli bir sistem olmasa da, İngilizce olan içerik önerilerinden tercihinizi yapıp, zamanlayarak ya da anında içeriği profillerinizde yayınlayabiliyorsunuz.

Buffer ‘ın sağladığı güzelliklerden biri de, sistem aracılığıyla postladığınız ya da tweetlediğiniz içeriklerin analizlerini size sunuyor olması. Örneğin, tweetlediğiniz veya postladığınız bir içeriğin, kaç kere tıklandığını, kaç retweet aldığını ya da paylaşıldığını, bu sistem aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Yaygın kullanımda olan iki sosyal medya yönetim araçları hakkında szlerle paylaşımda bulundum. Size uygun olanı belirleyip fark yaratmaya başlayın.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

9130


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.