mehmet yetim 08-07-2016


site seo

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Web siteniz de seo optimizasyon çalışması yapılmasını mı istiyorsunuz? Seo çalışarak ben de iş yapabilir miyim başarılı olabilir miyim sorularına artık çözüm sunmaktayız.

Seo Optimizasyon aslında Search Engine Optimization adlı kelimelerin baş harflerinden oluşmaktadır.

Bir web sitesinin ekibimize geldiğinde ve bu web sitesine seo optimizasyon çalışması yapılması gerekiyorsa bir de ekibimiz gelen web sitesinin uğraştığı sektör de hiçbir seo çalışması yapmadı ise hemen ön fizibilitesi yapılarak firma sahibine raporlar halinde sunum yapılmaktadır.

Seo konusunda web sitenizin her zaman güncel bir yapıda olması gerekmektedir. 
Yani çalışmış olduğunuz sektörünüz de sadece size hizmet verecek ve başka bir firma ile anlaşmayacak ekibin çalışmasına kurumsal seo çalışması denilmektedir.

Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için Online Destek vermektedir. Bu destek hattımız sayesinde ise web siteniz hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Web sitenizin sektörünüzde bir numara olması için yapılan çalışmalarımız ve ileryen günler de ise bu çalışmanın hiç bir zaman zayıflamaması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. 

Kurumsal Seo Danışmanlığı,

1) Makale Yönetimi
  Evet arkadaşlar genellikle herkes ben kendi siteme kendi makalemi yazarım diyor ama makale yazmanın bile ince detayları vardır. Eğer web sitenize seo çalışması yazılıyorsa bu yazmış olduğunuz makalenin yazılma şekli daha farklıdır. Gelin sizlere bu konuyu anlatalım. Bir siteye makale yazılmadan önce ekibimiz toplanır ve bu çalışılacak sektör hakkında bilgi edinirler. Sektör hakkında bilgiler edinildikten sonra yöneticimiz tarafından verilen sektör hakkında makale başlıklarına göre makalelerimiz yazılmaktadır.


2) Yazılan Makale Arama Motorlarına Tanıtma Yönetimi

  Hazırlanmış olan makalenin bir bir arama motorlarına gidip bu sayfayı tanıtılması gerekmektedir. Bu sayede arama motorları sizlerin özgün olduğunuzu yani bir web sitesi olduğunuzu anlayacaktır.

3) Sitenizin Tanıtım İşlemlerinin Yönetimi

 Sitenizi diğer web siteler de tanıtma işlemi ve hitinizi artırmanızı sağlayacak bir çalışma sistemidir. Sitenizin trajını artıracak ve sektörünüz de adınız geçecek şekilde tüm işlemleri yapmak tayız.

7111

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç