mehmet yetim 08-07-2016


seo yazılımları

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Seo Optimizasyon Ekibi Nasıl Çalışır ve Nasıl Olmalıdır;

Bir Seo ekibi çalışmalarında her zaman bir arada ve haberleşerek çalışmalıdır. Bunun asıl nedeni ise eğer bir kişi yapacağı işte bir aksaklık nedeni ile geri de kaldığında diğer ekip arkadaşları hemen yardım ederek aksayan işi engeleyip toparlanmış olarak tamamlanmaktadır.

Bu da her zaman barışı, cesareti, güveni ve hızlanmayı sağlayan olumlu bir çalışmadır.Bu çalışmalar sayesinde ise her zaman başarılı bir ekip çalışması ortaya çıkmaktadır.

İşte bu yüzden ekibimizin geniş olması bizim için bu anlamda önemlidir.Geri de kalan bir grup olduğun da hemen boşta kalan gurup destek vererek işi tamamlamaktadırlar. Bu da her zaman bir başarının anahtarıdır.

Arama motoru optimizasyonu demek alınan bir web sitesini arama motorlarının isteklerine ve uygulamalarına göre ayarlayarak sunmaktır. Aslında herkes bu kadarını biliyor ama iş sadece bununla sınırlı kalmıyor. Bu web sitesini arama motorlarına göre dizayn edilirken bir webmaster tools yönetim paneli vardır. Her arama motorunun kendisine ait bir webmaster tools aracı vardır.

Bu webmaster tools araçlarının yönetimi haricinde bir Backlink yönetimi vardır. Aslında bunu herkes ben yaparım diyor ama o kadar da kolay bir iş değil. Neden kolay iş değil neden bunu bu kadar büyütüyorsunuz diye düşünüyorsanız eğer çünkü sizin 100 adet atmış olduğunuz backlink ile ekibimizin atmış olduğu backlink gurubu ayrıdır.

Bu konuyu şu şekilde sizlere daha detaylı bir şekilde anlatalım;

Sizlerin bir pr4 pr5 den almış olduğunuz linkler aslında google ve diğer arama motorlarının gözünde bu sıradan bir backlink gurubu olarak algılamasına sebeb olursunuz.

Aslında organik derken bile birçok şeyi anlamışsınızdır. Organik seo demek arama motorlarına yönelik çalışmalar da asla hatalı ve sahte bir yoldan yapılmayacak şekilde optimizasyon yapılmasıdır.

Arama motorlarını kandırmayacak ve çalışılan web sitesinin dolandırı olduğunu belirtmeyecek hamlelerin yapılması gerekmektedir. 

Bu şekilde çalışan birçok kişi vardır. Yaptığı sahte seo çalışmalarında ilk başlarda web sitesi bir yere geliyor ve bu geldiği yerde ise sahte gözüktüğünden dolayı arama motorları bu web sitesini geldiği gibi geri atıyor.

Ekibimiz asla bu şekilde çalışmalara karşı olup çalışanlar ile de hiçbir bağlantı bile kurmamaktadır. Çünkü bu şekilde çalışmak ekibimizin prensipleri arasında yer almamaktadır. 

270

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç