01-01-1970


SEO ve Resim Dosyaları

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Seo Optimizasyon hakkında web sitesinizde yapılacak olan uygulamalardan bahsedeceğiz.

1- Anahtar Kelimeleri;

Anahtar kelime derken neden bahsediliyor diye düşünüyorsanız gelin size anlatalım. Web siteniz eğer sürekli güncellenen bir web sitesi ise yani blog yapısına sahip bir siteyse anahtar kelimeleri bilmelisiniz. Çünkü web sitenizi yönlendirecek kelimelerdir. 

Web sitenizin hangi kelimeler üzerine lider olmasını istiyorsanız bu makaleleri yazmanız yeterlidir.

2- Özgün Olan İçeriğin Olması

Anahtar kelimeleriniz üzerinden 300 kelimenin altında olmayacak bir makale yazmanız yeterli olacaktır. Bu makaleniz aslında bir kompozisyon gibi olmalıdır. Makalenizin giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinden oluşan bir makale yazmanız yeterlidir.

3- Anahtar Kelimeleri Sık Sık Tekrar Etmek

Girmiş olduğunuz anahtar kelimelerinizin makaleleriniz içerisinde popüler olan anahtar kelimelerinizin yüksek seviyede olması gerekmektedir. Google'ın ve diğer ama motorlarının botlarının bu anahtar kelimeleri taramasıdır. Bu sayede de anahtar kelimelerinizi algılamış olacaktır.

4- Arama Motorlarını Düşünerek İçerik Hazırlamak

Arama motorlarına göre makale yazılması gerektiği için özgün içerik yazmanız sizin arama motorlarına karşı her zaman avantaj olarak sitenize yansıyacaktır.

5- Etiketlerinizin ve Anahtar Kelimelerinizin Makaleniz İlişkisi

Tüm bu kullanmış olduğunuz makaleniz,etiketlerinizin ve anahtar kelimelerinizin bir ahenk içerisinde olması gerekir. Bu sayede anlamlı bir şekilde makale hazırlamış olursunuz.

1353

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç