mehmet yetim 05-07-2016


seo uygulamaları

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Seo Optimizasyon aslında Search Engine Optimization adlı kelimelerin baş harflerinden oluşmaktadır.
Bir web sitesinin ekibimize geldiğinde ve bu web sitesine seo optimizasyon çalışması yapılması gerekiyorsa bir de ekibimiz gelen web sitesinin uğraştığı sektör de hiçbir seo çalışması yapmadı ise hemen ön fizibilitesi yapılarak firma sahibine raporlar halinde sunum yapılmaktadır.

Günümüz de artık web siteleri mobil üzerinden girilmektedir. Ekibimiz sizlere bu konu da kolaylık sağlamak için web sitelerinizi mobile göre tasarlayıp kodlamalarını yaptıktan sonra google ve diğer arama motorlarıan tanıtma işlemi vardır.

Web sitelerinin yönetiminde ve seo optimizasyon yönetiminde yeni yeni ortaya çıkan sosyal medya yönetimine de dikkat etmemiz gerekmektedir.Sosyal medya da beğeni veya takipçilerinizin çok olması demek web siteniz de eklemiş olduğunuz bir makalenin sosyal medyada büyük hit çekmesine yol açmış olursunuz. Bu da sizin ziyaretçi sayınızı artırmanıza yardımcı olmaktadır.

Seo Optimizasyon Çalışırken Dikkat Etmeniz Gerekenlerden Bazılarıda Şunlardır,

1) Dış Seo Optimizasyon Çalışması 
2) İç Seo Optimizasyon Çalışması

1) Dış Seo Optimizasyon Çalışması Nedir?

Evet arkadaşlar Dış Seo sizlerinde önceden duyduğunuz gibi Backlink ve buna benzer diğer sitelerden ve sakın bu işi yaparken uzman olmayan bir kişi olmadan ve yardımı olmadan yapmayınız.Neden diye soracak olursanız eğer çünkü google ve diğer arama motorlarının engellemiş olduğu web sitelerinden bir link aldığınız da bu sizin arama motorlarında gücünüzü düşürerek çalışmış olduğunuz seonuz boşa olmuş olacaktır.

2) İç Seo Optimizasyon Çalışması Nedir?

Web sitenizi uzman kişiler yardımı veya kişilerin site içerisinde uygun gördükleri uygun çalışmalarını yaparak arama motorlarına uygun bir pozisyonda hazırlamalarını yaparak sizlere sunumunu  yaparakcaktır.

7784

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç