01-01-1970


Seo İstanbul

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

                Seo Optimizasyon çalışması Google ve gooogle’a benzeyen diğer arama motorlarına yapılan bir çalışmadır. Seo’da web sitelerini optimize ederek arama motorlarının seveceği bir yapıya kavuşturmaktır. Bu yapılar sayesinde de müşterilerimiz girmiş olduğu sektörlerde iyi olmalarını ve gelecek yıllar da firmalarını güçlendirmelerini sağlayan bir yapı temelidir.

                2015 yılından itibaren artık kullanıcılarımızın çoğu işlerini internet üzerinden yapmakta. Bu da topluma hizmet veren firmaları internet dünyasındaki kendi sektöründe yer alma yarışmasına dönmüş bulunmaktadır. Aslında doğru bir izlenimdir. Sadece Türkiye internet kullanıcılarına bakar isek normal yapılan bir işi internet üzerinden yapıldığında kat kat daha karlı olduğu tespit edip onaylanmıştır.

                Neslimiz oturan nesil olduğu için tüm istediklerini internet üzerinden de yapabilirim deyip alacağı eşyayı internet üzerinden sipariş verebiliyor. Kursistem firması olarak biz de kurumsal müşterilerimizi arama motorlarında kendi alanlarında lider konumuna getirecek çalışmaları yapmaktayız. Yapılan bu çalışmalar ilk önce ilk sayfa çalışmaları olmaktadır. Web sitesi ilk sayfaya geldiği anda işler biraz daha zorlaşmaktadır.

                Çünkü o sektörde bulunan herkes ilk sırada olmak istiyor. Burada ilk sırada olmayı ve daima orada kalmayı 100 firmadan ancak 1 tanesi elde edebilir. Web sitenizin yapısı ve hızı yanı sıra seo desteği ile sizler de bu fırsatı kaçırmadan sektörünüz de lider olabilirsiniz.

                Web siteniz de yapılması gereken ayarlamalar nelerdir,

  1. Web sitenizi hızlandırmanız gerekmektedir.
  2. HTML5,CSS3 ve JavaScript veya Jquery kullanmanız gerekmektedir.
  3. Bootstrap kullanmalısınız.
  4. Sayfa boyutuna dikkat etmelisiniz.
  5. Yapılmış olan tasarımda kullanıcı gözünü yormamanız gerekir.

Evet arkadaşlar bunlar gibi daha çok dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bu kurallara uyarsanız kullanıcılar tarafından marka bilinirliğinizi de artırmış olursunuz. Çünkü bir kişinin bile firmanızı sevmesi çok iyi bir şeydir. Çünkü o seven kişi arkadaş ortamında firmanızdan yapmış olduğu her şeyi anlatacaktır.

                Sizler de arama motorlarında başarılı ve daha güçlü olmak istiyor iseniz destek@kursistem.com mail adresimize mail atabilir ya da aşağıda yer alan teklif formlarımızı doldurarak ekibimize ulabilirsiniz.

6288

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç