mehmet yetim 01-02-2017


Seo Hizmeti Nedir     

internet hayatımıza girdiğinden beri hızla herkesi içine çekmektedir. günümüzde alışverişten tutunda bilgi danışmak için bile interneti kullanmaya başladık. şu an bunu okuyor olmanız bile sizinde internetten bilgi aldığınız ve merak ettiklerinizi internete danışıyor olmanızdan kaynaklanıyor. insanların merak ve kendini geliştirme güdüleri sayesinde internete olan merak da hızla artmakta, kullanımı da yaygınlaşmaktadır.bu kadar yaygın olan bir arama motoru ticari amaçları da karşılamaya başlamış, bir yarış haline gelmiştir.

alıcağınız bir ürünü ya da yardım almak istediğiniz bir konuyu arama motoruna yazdığınızda karşınıza konuyla alakalı bir çok site çıkmaktadır. arama motorlarının kullanımı hem masaüstü hem de mobil cihazları kapsamakta ve  mobil cihazlardan yapılan aramaların sayısı masaüstü bilgisayarlarda olan arama sayısını geçmiş bulunmaktadır. arama yapıldıktan sonra ilk 20 arama içinde çıkan siteler diğer sitelere oranla daha fazla ziyaretçi kabul ettiğinden bu ziyaretçi sayısı bir pazarlama kaynağı haline geldi. firmasını yahut konu hakkındaki bloğunu ziyaretçilerle paylaşması durumunda site sahibinin tanınmasının yanında müşteri sayısı da artmakta daha fazla iş almaktadır. işte bu nedenle arama motoru potimizasyonu yani sektörde bilinen adıyla SEO ( SEARCH ENGINE OPTIMIZATION) hizmeti dünya da oldukça yaygınlığa ulaşmıştır.

arama sonucunda üst sıralarda yer almak için site sahibinin SEO hizmeti alması gerekmektedir. çünkü arama motorları siteleri bazı parametreler ve algoritmaları kullanarak sıralamaktadır ve bu sıralamanın neye göre olduğu kesin olarak bilinmemektedir.bunun neden ise kalitesi düşük olan bir sitenin açıklanan parametreleri kullanarak manüplasyon yapma olasılığından kaynaklanmaktadır. açıklama yapılamamakla birlikte sık sık kurallarda değiştirilmekte ve arama sonuçlarında üst sıralarda olmak için mutlaka alanında iyi bir SEO hizmeti alınmalıdır.

1291

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç