Kursistem 17-02-2017   SEO hizmeti, Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu teriminin kısaltılmış halidir. genel olarak en çok kullanılan arama motorları yani google, bing ve ya yahoo gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alarak sitesini geniş kitlelere duyurmak isteyenlerin tercih ettiği bir hizmettir. arama motorlarında yer almak kolay bir iş değildir. acemi olarak yapılacak bir işte arama motorunda yeri değiştirmek mümkün değildir. profesyonel bir ekip olan KURSİSTEM ailesi olarak iyi bir hizmet sunarak geniş kitlelere sitenizin tanıtımını yapmaktayız. bir konu hakkında arama yapacak olan kişinin amacı en sağlıklı bilgiye ulaşmak olup sitelerinizi bu doğrultuda düzenleyerek bilgiye ulaşmak isteyen kullanıcıya en ilgili ve en güvenilir içeriğin gösterilmesini sağlıyor, yazılımları bazı dönemlerde güncelleyerek müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.
   seo iki ana unsurda birleşmektedir. bunlar site içi seo ve site dışı seodur.
site içi seo;
  web sitesinde yazılım ve tasarıma ait tüm alanları içermekle beraber en önemli kısmı SEO uyumlu özgün içeriklerdir. Site içi SEO, sektörünüzün, hedef kitlenizin, anahtar kelimelerinizin, web sitenizin doğru analizi sonrasında gerçekleştirilmelidir.
site dışı seo;
  Web sitenize ait Site içi SEO çalışmalarının kaliteli bir şekilde tamamlanması ardından başlanması önerilen genel anlamıyla Backlink ve site tanıtım çalışmalarından oluşan bir SEO aşamasıdır.

 

9177

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç