mehmet yetim 05-07-2016


seo hit

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere web siteniz de hit çekmeden bahsedeceğiz. İlk önce sizlere seo kısmından biraz bahsedelim seo kavramı herkesin bildiği gibi google ve diğer arama motorlarındaki sıralama kısmında çalışılan bir iştir.Bu çalışmalar sayesinde web siteleri arama motorlarındaki sıralamaları değiştirmek için vardır.

Eğer kendi söktörünüz de arama motorlarında güçlü bir site olmak istiyorsanız seo optimizasyon çalışması yapmanız gerekmektedir.Çünkü web sitenizin güçlü ve kuvvetli olması arama motorlarının dikkatini çekmesine yardımcı olmaktadır. 

Web siteniz de yazmış olduğunzu organik içerikler sayesinde de sektörünüze hitap edecek şekilde bir seo çalışması yapmış olacaksınız. Arama motorları en çok da web sitenizde organik makalerin olup olmadığına bakmaktadır. İşte bu yüzden makale ekibimiz de sizlere seo kurallarına uygun bir şekilde makaleler hazırlamaktadır. 

İşte bu şekilde google ve diğer arama motorlarında seo kısmında daha güçlü olmanızı sağlayacak bir çalışmadır. Peki bu organik makaleler web sitenizde nasıl bir hit çekmeye yarayacak diye düşünüyorsanız eğer yazılmış olan bu makalelerin facebook ve diğer sosyal medyalarda paylaşımlarını yapmanız sizin için bir hit sağlama çalışması olacaktır. Ama gidipte beğenisi az olan bir sayfada paylaşımı yaparsanız bu yapılan paylaşımdan hiçbir hit beklemeyiniz. 

Beğenilerinizin çok olması ve sayfanızda sağanan hitlerin çok olması demek sizi değerli yapacaktır. Neden diye soracak olursanız da çünkü alexa sisteminde nekadar trafik sağlamış olursanız sizi o kadar değerli yapacaktır.

Yani burada anlatmak istediğimiz web sitesini arama motorlarına göre düzenleme yapmaktadır. Bir web sitesini ancak bir seo ekibi düzenleyebilir. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü bir arama motorunun bile birden fazla botu olduğu için ve bu botlara göre web sitesini düzenlediğinde her zaman başarılı bir seo çalışması elde etmiş olursunuz. 

Web sitesini düzenlerken en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Eğer ekibimiz alınan web sitesini kendisi yapmadı ise ve başka bir seo ekibinden aldığında bu siteyi inceleme altına almaktadırlar.

Bu inceleme sırasında web sitesinin durumunu ve ekibimizden önceki arama motorlarına yönelik yapılan çalışmaların ön hazırlığı yapılarak bundan sonraki çalışmaların her zaman başarılı olması için yapılacak ayarlar noktasının düzenlemesi sağlanacaktır.

Şimdi gelelim Organik Seo Nedir?

Aslında organik derken bile birçok şeyi anlamışsınızdır. Organik seo demek arama motorlarına yönelik çalışmalar da asla hatalı ve sahte bir yoldan yapılmayacak şekilde optimizasyon yapılmasıdır.

Arama motorlarını kandırmayacak ve çalışılan web sitesinin dolandırı olduğunu belirtmeyecek hamlelerin yapılması gerekmektedir. 

Bu şekilde çalışan birçok kişi vardır. Yaptığı sahte seo çalışmalarında ilk başlarda web sitesi bir yere geliyor ve bu geldiği yerde ise sahte gözüktüğünden dolayı arama motorları bu web sitesini geldiği gibi geri atıyor.

Ekibimiz asla bu şekilde çalışmalara karşı olup çalışanlar ile de hiçbir bağlantı bile kurmamaktadır. Çünkü bu şekilde çalışmak ekibimizin prensipleri arasında yer almamaktadır.

4114

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç