mehmet yetim 14-07-2016


Seo Fiyatları

Kursistem Bilişim Teknoloji,

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Seo Optimizasyon hakkında bilgiler vereceğiz. Seo optimizasyon demek arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Yani web sitelerini arama motorlarına göre düzenlemeleridir. 

Bir web sitesini ilk başta 2 yoldan düzenleme gerekiyor. İlk düzenleme site içi düzenlemeleridir. İkincisi de Site dışı düzenlemeleridir.

1)  Site İçi Düzenlemeler;

Bu düzenlemede sitenin kodlama ve tasarımsal olarak yapılandırılmaya girmektedir. Bu işlemlerin önemi nedir diye soracak olursanız eğer çünkü arama motorlarında yazılımsal olarak belirli kodlama yapısına sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü arama motorları yazılımlarınız da sizlerden istediği belirli kodları vardır eğer bu kodları yerleştirirseniz kendinizi arama motorlarına tanıtmış olursunuz.

Site içerisinde içerik düzenlenmesi ve tasarımsal olarak da seo optimizasyon kurallarına uygun bir şekilde tasarımların yapılması gerekmektedir.

2) Site Dışı Düzenlemeler;

Site dışı düzenlemler dediğimiz de sitenizi diğer web sitelerde tanıtmamız sayesinde hit oranını artırma işlemlerini yapmaktır. Bu sayede web sitelerinizin kullanıcılarınızın daha fazla olmasını sağlamış oluyoruz. 

Eğer sizler de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız ekibimiz ile hemen irtibat kurmanız gerekmektedir.

7199

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç