mehmet yetim 12-07-2016


istanbulda ki Seo Firmalarından biride kursistem 

Ekibimiz ile Seo çalışması yaptığınız da her zaman başarılı olursunuz. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü girmiş olduğumuz tüm projelerde her zaman lider konumunda olmaktayız ve ekibimiz ile çalışan tüm firma sahipleri her zaman memnun kalmıştır. Ekibimizin çalışma prensipleri içerisinde bir sitenin gelecekteki konumunu hazırlayan çalışmalar yaparak başarılar elde etmektedir.

Haber sistemlerinde özel siteniz olsun isterseniz tam da sizlere özel haber web yazılımlarımız ve tasarımlarımız ile sizleri beklemektedir. Özel yazılımlarımız ve tasarımlarımız ile firmanıza özel yapılmaktadır. İstediğiniz özellikleri ve eklentileri ekleyebilir ya da çıkartabilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Sitenizi arama motorlarının yapısına göre yani arama motorlarına ait botların web sitenizin sahte olmadığını güncel ve özgün bir web sayfası olduğunu anlaması için mücadele etmekteyiz.Bu mücadelerimiz de başarısız oluyor musunuz diye soracak olursanız eğer bazen oluyoruz.

İşte bu yüzden ekibimizin geniş olması bizim için bu anlamda önemlidir.Geri de kalan bir grup olduğun da hemen boşta kalan gurup destek vererek işi tamamlamaktadırlar. Bu da her zaman bir başarının anahtarıdır.

Ekibimizin özel firmalara en iyi şekilde hizmet verebilmek için birden fazla hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz ise şu şekildedir,

- Seo Optimizasyon

- Web Tasarım

- Web Yazılım

- Sosyal Medya Optimizasyonu

- Makale Hizmeti

Seo Optimizasyon Nedir?

Seo optimizasyonun türkçe açılımı arama motoru optimizasyonudur. Web sitenizi arama motorlarına göre dizayn ederek sunmaktadır. Seo aslında çok önemli ve detaylı bir iştir. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü arama motorlarında bir web sitesine seo çalışıyorsanız işiniz zordur. Sitenin takip işi diğer işlerden daha çok zahmetlidir. Her gün başında arama motorlarından gelen mesajları ve ticketları takip etmek zorunda kalırsınız.

Web siteniz eğer sürekli güncellenen yapıya sahip ise yani dinamik bir yapısı var ise her gün yayınlamış olduğunuz makalenizi yada ürününüzü arama motorlarına tek tek tanıtmanız gerekmektedir. Bu taratma sayesinde arama motorlarında var olduğunuzu ispatlayacak bir yapıya sahip olmuş olursunuz.

 

 

Web Tasarım

Sitenizin kullanıcılara yönelik olarak çalışmaların tamamına denilen isimdir web tasarım. Tasarımsal olarak kullanıcıya hitap etmektesinizdir. İşte bu sayede seo çalışmış olduğunuz siteyi ön plana çıkartmak için yapılacak olan çalışmalar arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

   Sosyal Medya Optimizasyonu

Evet arkadaşlar sosyal medya işlerinde ise web sitenizin tanıtımını ve makalelerinizin, ürünlerinizin vb. gibi işlerinizin yayınlanacağı ortamlar sosyal medyalardır. Sosyal medya da web site tanıtımını yaparak buradaki kullanıcıları kendi web sitenize çekeceksiniz. İşte bu sayede kullanıcı trafiği çekmiş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makale Hizmeti

Makale hizmetimizde web sitelerine seo çalışmasına göre makaleler hazırlanmaktadır. Bu makaleler sayesinde de web sitenizi arama motorlarında getirmeye çalışmaktayız. Makale yazarak bu kelimelerde web sitesini getirmeye çalışarak bu kullanıcılardan gelen trafiklerle sitenizin üst sıralara gelmesini sağlayacak çalışmayı yapacağız.

Web sitesi dışında seo yapmanın birden fazla tenikleri vardır. Ama en popüler olanıda kaliteli web sitelerden ve yüksek backlink sayısına sahip olan sitelerden kendinizi tanıtan ya da seo çalışmış olduğunuz kelime hakkında link almanız gerekmektedir. 

6887

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç