01-01-1970


SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Seo aslında web sitenin bir kelime üzerinde arama motorlarında ilk sırada çıkması için çalışılan çalışmaya denilmektedir.

Search Engine Optimization kelimelerinden oluşan SEO'nun anlama arama motoru optimizasyonu demektir. Arama motoru optimizasyonu nedir diye düşünüyorsanız eğer gelin şimdi anlatalım.

Arama motoru optimizasyonu aslında web sitenizin arama motorlarına göre optimize edilmesi gerekmektedir. Herbir arama motoruna göre optimize edilen bu web sitesi her zaman değerlidir.

Eğer web sitenizin arama motorlarında değerini artırmak istiyorsanız bu yolları izlemeniz gerekmektedir. Çünkü herbir arama motorunun bir tarama yöntemi vardır. Bu yöntemler sayesinde web sitesinizi değerli yapmış olacaksınız.

Bir web sitesine yapılan optimizasyon çalışmalarından bahsedelim,

1) Web sitenin ülke yönlendirmesi
2) Ftp içerisine Tüm arama motorlarının webmaster tools html'linin atılması
3) Sitenin meta açıklamasının yapılması
4) Etiketlerin girilmesi
5) Odaklanılan kelimenin belirlenmesi
6) Odaklanan kelime üzerinden web sitenin dizayn edilmesi

Yukarı da bahsetmiş olduğumuz bilgilerin yapılması bir web sitesi için daha başarılı olacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra bir de Seo çalışılan web sitesinin arama motorlarındaki yer aldığı sıralamasının sürekli takip edilmesi.Alexa kontrollerinin sürekli yapılması gibi işlemlerden geçmektedir.

Kurumsal Seo Hizmetlerin de yapılan web sitesinin günlük takibi, arama motorlarına göre optimize edilmesi, seo kelimesinin arama motorlarındaki durumunun kontrol edilmesi gibi araştırmalar yapılarak sürekli çalışma yapılmasıdır.Kurumsal bir şekilde online destek sağlanması.

Evet arkadaşlar şimdi ise sizlere ekibimizden bahsedelim. Ekibimiz sizlere 7/24 Online destek hizmet vermektedir.Bu sayede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Ekibimizin çalışmış olduğu bir web sitesine seo hizmetlerin de her gün çalışmalarına devam etmetedir. Zaten bir seo optimizasyon çalışması yapılan bir web sitesi her zaman sürekli olarak kontrol edilmek zorundadır. Eğer kontrol edilmez ise arama motorları tarafından kararsızlığa neden olmaması için her zaman kontrol edilmesi gerekmektedir.

1874

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç