SEO Analizi

SEO Analizi

SEO Analizi

Seo Optimizasyon aslında Search Engine Optimization adlı kelimelerin baş harflerinden oluşmaktadır.
Bir web sitesinin ekibimize geldiğinde ve bu web sitesine seo optimizasyon çalışması yapılması gerekiyorsa bir de ekibimiz gelen web sitesinin uğraştığı sektör de hiçbir seo çalışması yapmadı ise hemen ön fizibilitesi yapılarak firma sahibine raporlar halinde sunum yapılmaktadır.

Kurumsal Seo Danışmanlığı nedir diye sorulan sorulara karşılık olarak bu konuyu anlatalım. Kurumsal Seo Danışmanlığı demek seo ekibinden almış olduğunuz hizmetin sadece size ait olması demektir.

Yani çalışmış olduğunuz sektörünüz de sadece size hizmet verecek ve başka bir firma ile anlaşmayacak ekibin çalışmasına kurumsal seo çalışması denilmektedir.

Seo Optimizasyon Çalışma Planımız,

1-) Alınan web sitenin geçmişteki durumu ve arama motorlarında aldığı değerler hakkında bilgiler edinerek yola başlanması.

2-) Ekibimize gelen web sitenin bizden önceki İp blogu ve barındığı hosting durumunun incelenerek ekibimizde ki geniş İp bloklarından alınan web sitesine yer verilmesi. Hosting kısmında ise zaten Seo Çalışmalarımıza uygun olacak Seo Hosting Paketlerimiz mevcuttur.

Paylaş:
5485