mehmet yetim 09-07-2016


Search Engine Optimization

Kursistem Bilişim Teknoloji,

Kursistem olarak sizlere en iyi şekilde Seo Optimizasyon hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Firmamıza geldiğiniz de sektörünüzü ve hedefinizin belirli olması gerekmektedir. 

Neden bu şekilde söylediğimizi düşünüyorsanız eğer çünkü ekibimiz ile çalışmak sizin hayatınızı değiştirecektir. 

 

Şimdi sizlere Seo Optimizasyon hakkında bilgiler verelim. Seo Optimizasyon Nedir Diye düşünüyorsanız eğer sizlere şu şekilde açıklama yapalım. Seo optimizasyon istemiş olduğunuz kelime veya kelime guruplarında arama motorlarında o kelimeye odaklanarak web sitenizin ilk sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.

Aslıdan Seo'nun açılımı ise Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir.

İşte bu yüzden geniş bir kadroya sahip olmak her zaman kurumsal bir firmanın en büyük sırrıdır. Bu kadro sayesinde her iş ile zamanın da ilgilenilmektedir.

Seo Çalışması Nasıl Yapılır,

1) Dış Seo Optimizasyon Çalışması 
2) İç Seo Optimizasyon Çalışması

1) Dış Seo Optimizasyon Çalışması Nedir?

Evet arkadaşlar Dış Seo sizlerinde önceden duyduğunuz gibi Backlink ve buna benzer diğer sitelerden ve sakın bu işi yaparken uzman olmayan bir kişi olmadan ve yardımı olmadan yapmayınız.Neden diye soracak olursanız eğer çünkü google ve diğer arama motorlarının engellemiş olduğu web sitelerinden bir link aldığınız da bu sizin arama motorlarında gücünüzü düşürerek çalışmış olduğunuz seonuz boşa olmuş olacaktır.

2) İç Seo Optimizasyon Çalışması Nedir?

Web sitenizi uzman kişiler yardımı veya kişilerin site içerisinde uygun gördükleri uygun çalışmalarını yaparak arama motorlarına uygun bir pozisyonda hazırlamalarını yaparak sizlere sunumunu  yaparakcaktır.

4965

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç