Mobil uyumlu web site

Mobil uyumlu web site

        Web  siteniz mobil uyumlu mu , mobil uyumun arama sonuçlarına katkısı varmıdır? Mobil kullanım için optimize  edilmemiş web siteleri ya da responsive  olmayan tasarıma sahip web siteleri ziyaretçiyi olumsuz yönde etkilediği gibi ayrıca ürün veya hizmetlerinizin ilgili kitleye ulaşmasında nve tanıtılmasında  ne yazık ki yetersiz kalacaktır.

      Günümüzde internet kullanıcıları artık sadece ev veya ofis bilgisayarlarında ve tarayıcılarında internete erişim sağlamıyor. Aksine  telefonların akıllı formunu kazanmasından sonra internet erişiminin büyük çoğunluğunu telefonlarımızdan halletmekteyiz.Tam bu  noktada mobil site uyumluluğu önemini büyük ölçüde öncelikli olarak öne çıkarmaktadır.Peki web sitesinizi yaptırdınız çok şık,modern ve istediğiniz gibi görünüyor size hedef kitlenize  götüreceğinden eminsiniz  ama sizin hitap ettiğiniz kitlenizin erişimini nereden sağladığını araştırdınız mı? Web sitenizin mobil uyumluluğu yani responsive  yapısı yok ise siz aslında kitlenize ulaşamıyor  rakiplerinizden bir adım geriye düşüyorsunuz.Rakiplerinizden önce düşünüp hayata geçirmiş olsanız dahi planlarınızı doğru ve sistematik bir şekilde  ilerlemediğiniz için bu durum maalesef kaçınılmaz olacaktır ve ne yazık ki web siteniz için harcadığınız zaman,emek, para çöpe gitmiş  olacaktır. Bu durumda rakiplerinize  şans tanıyıp sizlerin önüne geçmesine izin vermiş  oluyorsunuz. Biz kursistem olarak sanal dünyaya uyum sürecinde, şirketiniz için de hızla yükselen mobil kullanım eğrisine yönelik stratejiler geliştirmeniz gerektiğini , Mobil kullanıcı kitlesinin yaş aralığı, bireylerin mobil cihazlarını kullanarak internette geçirdiği süre gibi verileri dikkate  alarak  hedef kitleye  ulaşmakta ve firmanızın bu süreci yukarı yükselen eğride geçişini sağlamaktayız.

       Web performasınızı,rakiplerinizi,hizmet veya ürün gurubunuzu,hedef kitlenizi, hedef kitlenizin yaş aralığını inceleyerek,şuan ki durumunuzdan daha ileriye noktalara hızlı ve sistematik bir şekilde ulaştırmamızı istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

3147