mehmet yetim 01-01-1970


Kurumsal Seo Danışmanlığı

Günümüzde SEO danışmanlığı çok önemlidir. Peki, nedir bu SEO danışmanlığı? Teknolojinin hayatımıza girmesinden sonra artık internet hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Küçükten büyüğe herkes tabiri caiz ise internet bağımlısıdır.

İnternet artık büyük küçük tüm şirketlerin olmazsa olmazıdır. Bu şirketler arama motorlarında en üst seviyede olmak için adeta yarış halindedirler. Arama motorlarının en büyüğü olan Google, belli başlı kurallar koyup bu kurallara uyanları listede en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bunu yapmanın kolay olmadığını elbette hepimiz biliyoruz.

Arama motoruna girilen anahtar kelimeler sayesinde bir çok ziyaretçi çekmek çok önemlidir, yani ne kadar çok ziyaretçi o kadar çok yükselme imkânınız vardır. Hele ki ilk üçe girerseniz kimse tutamaz sizi. Elbette bunu yapabilmek için bir SEO danışmanlığı olmanız gerekir ve gerekli bilgileri bilmeniz gerekir. Bir SEO danışmanı bir şirketin veya bir bireyin sitesini ve rekabetlerini kapsamlı analiz eder ve sizin önde olabilmeniz için neler yapılması gerektiğinin bir planını çıkarır.

Tabii ki bu hiç kolay değil ve her yiğidin harcı değildir.

Bunları yapmak için SEO danışmanlığı sizin sitenizde neler yapmanız gerektiğini ve neleri değiştirirsen daha iyi olacağını size iletir. Bu değişimler sitenizdeki herhangi şey için olabilir örneğin site haritası veya başlıklar. Tüm bunların dışında sitenizin hızı çok önemli bir husustur.

Sitenize Backlink alınması çok önemli bir husustur. Siteniz için daha fazla neler yapabileceğinizi ve nelerin eksik olduğunun bilgilerini SEO danışmanlığınızla karşılıklı analız edebilirsiniz ve beraber hareket etmeniz çok önemlidir.

Bir SEO danışmanlığından örenebileceğiniz çok şey vardır. SEO danışmanlığı sayesinde bir çok yol kat edebilirsiniz. Yanı kısacası üst sıralarda olabilmek için tek başınıza hareket edemezsiniz mutlaka bir SEO danışmanlığına başvurmanız gerekmektedir.

 Her işte olduğu gibi elbette bu işte de sitenizi uzman ellere teslim etmenizi size önermeden geçemeyeceğiz. Bize ulaşıp sitenizi gözünüz kapalı bize teslim edebilirsiniz. Biz bu işte iddialıyız, arama motorunda sitenizi üst seviyelere çıkaracağımıza garanti verebiliriz. Sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Evet arkadaşlar Google,Bing,Badiu ve Yandex vb. gibi arama motorlarında web sitenizi veya web sitelerinizi sektörünüze ait kelimelerde ilk sıralara gelebilmek için yapacağınız çalışmaların arkasında her zaman bir Seo ekibine sahip olmanız gerekmektedir.

2015 tarihinde Google arama motoru web sitesine atılan makaleleri daha iyi bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Yazmış olacağınız makalenizde anlatacağınız konunuz kullanıcıya yönelik olarak ilgi çekiciliği ve makalenizi sonuna kadar okutturabilmeniz tüm arama motorları için çok önemlidir.

Kullanıcıdan gelecek olan hitler sayesinde sitenizin arama motorlarındaki trafiğinizin yükseltmesini sağlayacak tarz da makale yazmanız yeterli olacaktır. Her gün yazılacak olan makaleniz Seo ekibinizin webmasterları sayesinde bu makalelerinizin tanıtımını yaparak sizi arama motorlarında popüler olmasını sağlıyoruz.

Seo Firmasının Sizlere Verdiği Hizmetler,

 1. Web Tasarım Hizmeti
 2. Web Yazılım Hizmeti
 3. Mobil Servis Hizmeti
 4. Dinamik Makale Hizmeti
 5. Sosyal Medya Hizmeti
 6. Do Follow Backlink Hizmeti
 7. İç ve Dış Seo Desteği Hizmeti
 8. Danışmanlık Hizmeti
 9. 7/24 Teknik Destek (web sitesi ile alakalı)
 10. Hosting Yönetim Desteği Hizmeti
 11. Seo Optimizasyon
 12. Kurumsal Kimlik Çalışması Hizmeti
 13. E Ticaret Hizmeti
 14. Alexa Hit Yükselmesi Hizmeti
 15. İndex Ping İşlemi Hizmeti
 16. sosyal imleme (Tanınmış sitelerden)

Kendi sektöründe lider firmalar arasında yer alan kursistem kurumsl seo Hizmetleri, yüksek kalitede, doğru ve hızlı kurumsal seo hizmetleri sunmaktadır. Sunduğu hizmetler arasında cloud server barındırmak seo hosting ürün çekimi eklenmesi yönetimi , masaüstü yayıncılık, yorumlama, yerelleştirme ve web tasarım hizmetleri yer almaktadır. Yukarıda yer alan hizmetler konusunda saygın firmanız ile çalışmaktan mutluluk duyacağımızı ve başarılı işlerinizde yanınızda olmak istediğimizi bildirmek isteriz. İlginiz için çok teşekkür eder, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamız ile birlikte çalışmayı ümit ederiz. kurumsal seo danışmanlığı  konusunda uzmanlık alanının seo olduğu ve seo teknikleri denilen seonun yapısını iyi kavrayan bir sistemci web sitesinin seoya uygun olup olmadığını analiz eden bir analizci ve yanısıra web sitesinin verimliliği hakkında geçmişinden geleceğine kadar ve bundan sonraki adımlara varana kadar analiz edebilen uzman bir ekip çalışmasıdır kurumsal seo danışmanlığı . kurumsal seo danışmanlığıkurumsal seo danışmanlığı

Seo Analizleri Peki bu analizler nelerdir .

 1. SEO sorun giderme
 2. Analizler ve  meta etiketleri
 3. En yaygın Keyvvords Test
 4. h1 ve h2 TagTest 
 5. Robots.txt testi 
 6. site haritası testi
 7. Favicon testi 
 8. Doğrulayıcı sayfa nesnelerini metin için kod
 9. Orantılı  URL SEO dostu testi 
 10.  Kırık linkler Seo  Testi
 11. Google Analytics Test bağlantılar testinde altını çiziyor ve önem taşıyor .
 12. Google PageRank Test
 13.  Alexa sayfa sırası
 14. Inline CSS Test ve hata giderme 
 15.  
  Media Print Test Google Previevv Keywords cloud deprecated yani bulut sistem testi .
 16.  
  HTML tags speed optimizations testi  tagların doğru kullanılması seoda çok önem taşır .
 17.  
  Test HTML page size boyutlarının oranının düzenenmesi .
 18.  
  HTML compression/GZIP sıkıştırma  seo da artık browserlerin hızlı açması açısından çok önem taşıyor .
 19.  
  Testpage cache test önbellek testi seo nun can damarı diyebiliriz .
 20.  
  Flash Test Nested Test tables artık seo da flaşh animasyonlar kullanılmıyor  çünki mobil browser yazılımları bunu desteklemiyor  ve arama motorlarıda bunun okuyamıyor çözümü halen  bekleniyor .
 21.  
  image Expires tag Test resim optimizasyonu
 22.  
  Doctype Test Framework Tests web sitenisin enson seo tekniklerinden biri olan yazılımla kullanılıyor olması gerekliliği .
 23.  
  Site loading speed test JS and CSS Minification Testsunucusu and
 24. security URLcanonicalization test
 25. Iınage sona TagTest Doctype Test
 26.  çerçeve Test sitesi yükleme hız testi 
 27. JS ve CSSMinification Test sunucusu ve güvenlik URL Kurallı duruma getirme Test
 28.  DiıectoryBıowsing Test Libwww-perl erişim Test sunucusu imza Test düz metin e-postalarıTest web İP onay İP kurallı kullanım testi
 29.  güvenli Brovvsing Test mobilkullanılabilirlik medya sorgu yanıt veren Test Mobil anlık sosyal medya sosyalmedya kontrol sosyal medya etkinliği

seo Danışmanlığı
seo Danışmanlığı
Kurumsal Seo Danışmanlığı
Seo Nedir? ilk öncelikle sorunuza yanıt verelim SEO “Search Engine Optimization ? Kısaltmasıdır; “Search Engine Optimization” kelimesinin Türkçe açıklaması ise; Arama Motoru Optimizasyonu demektir; Kısaltması ise AMO olarak bilinmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının temel amacı; web sitelerinin istenilen hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamak; böylece ürün ve hizmet tanıtan siteleri istenilen kitleye ulaştırıp sitemizi de hedefine ulaştırmaktır.
Tabi ki güçlü markalar da arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve oradaki pazardan da faydalanmak isterler fakat tek amaçları bu değildir.

Bunu bir örnekle vermek gerekirse;

Diyelim ki sektördeki en büyük kargo firmalarından Yurtiçi Kargo Google’da ”kargo” kelimesi yazıldığında çıkmıyor. Bunun yerine hiç ismi bile duyulmamış bir sürü daha küçük boyutlarda kargo firmaları arama sonuçlarında yer alıyor. Bu kadar güçlü ve sektöründe isim yapmış bir marka olarak Yurtiçi Kargo için bu büyük bir prestij kaygı olur kendileri için. Haliyle bu durumun düzeltilmesi için SEO çalışması yaptırmak isteyen firma bunu kurumsal marka imajlarına zarar vermeden yaptırmak ister. Hepinizin de bildiği gibi üst sıralarda çıkmak uğruna markayı ayaklar altına alan yöntemlerle bir takım SEO çalışması yapan firmalar olduğu aşikar. Kurumsal SEO çalışması yaptırmak isteyen bu büyük firmalar bu gibi durumlara düşmek istemezler. Bu nedenle yapılacak olan SEO çalışmasının marka imajlarına zarar vermeden profesyonelce yapılması gerekmektedir. Küçük ölçekteki daha lokal tarzda çalışan firmalar için bu konu bu kadar önemli olmasa da belli büyüklükteki ve belli bir çizgisi olan markalar için oldukça önemli bir konudur yapılacak olan kurumsal SEO’nun şekli.

Bizim için bu konu çalıştığımız tüm ölçekteki firmalar için geçerli olsa da tüm ajanslar aynı hassasiyette olmadığı için SEO kelimesinin başına kurumsal gelmesi sektörde yeni bir kelimeyi de türetmiştir.

Bu nedenlerden dolayı kurumsal bir SEO çalışması yapılacaksa eğer bu çalışmayı yapacak ajansın marka bilgisi ve kurumsallık anlayışı içinde olması son derece önemlidir. Yoksa üst sıralarda yer alacağız derken markanızın ayaklar altında yer alması kaçınılmaz bir durum olabilir.

Kurumsal Seo Danışmanlığı

9557

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç