Kurumsal Firmada SEO Çalışması Yapma

Kurumsal Firmada SEO

Kurumsal Firmada SEO Çalışması Yapma

Seo artık arama motorları tarafından git gide zor hale getirilmiştir. Bu nedenle Kurumsal Firmalar da seo optimizasyon yapılarına muhtaç kalmaktadır. Günümüz de artık büyük büyük firmaların arkasında sağlam yazılımcı ve seo ekibi yer almaktadır. Bunun nedeni arama motorlarında puanlarının iyi olmasını sağlamak istemeleridir.

Firmanızın gelecek yıllar da sürekli toplumlar arasında duyulmasını ve işleriniz de iyi olmak istiyor iseniz seo yapılarını kendinize dahil etmeniz gerekmektedir.  Kurumsal Seo Firmaya ne sağlar diye düşünüyor iseniz sizlere açıklayalım.

Kurumsal Seo Firmaya Ne Katar?

 1. Firmanızın sektörünüz de yer alan toplumlar, topluluklar, gruplar vb. gibi alanlar da bilinmenizi sağlar.
 2. Firma gelirlerinizin artmasını sağlar.
 3. Şirketinizin alt yapısını sağlamlaştırır.
 4. Sektör içerisinde yer alan sitenizin alexa değerlerinin iyi olmasını sağlar.
 5. Sitenizin iç yapısında bulunan url kontrollerini gerçekleştirir.
 6. Siteniz de yer alan tarama hatalarının giderim de yön gösterici olması
 7. Tarama istatistiklerini bilerek firmayı bu istatistiklere göre yönlendirme yapmasını sağlamak.
 8. Güvenlik önlemlerini yüksek seviyelere çıkartacak şekilde firmayı buna göre baştan tasarlaması.

Yukarı da sıralamış olduğumuz maddelere benzer daha bir sürü özellik sayılabilir.

Firmanızı geliştirmek ve ileriye yönelik gelişmelere ayak uydurmak istiyorsanız kurumsal seo firmasına sahip olmanız yani partner olarak çalışmanız sizleri ileriye taşıyacaktır.

Günümüz de artık herkes bir web sitesine sahiptir. Ama herkes sitesini asla iyi bir yere getirecek bilgiye ve donanıma sahip değildir.

Bir seocu sizi yani firmanızı ileriye taşıyacak bilgiye ve donanıma sahip olması gerekmektedir. Sitenize sağlayacak trafiğin sunucunuz da taşıyıp taşımayacağını bilmesi gerekmektedir. Çünkü gelen trafik sayesinde siteniz bu cevap vermesi gerekmektedir. Eğer cevap veremeyecek konumda ise sitenizin sunucu yapısını ona göre ayarlaması gerekmektedir.  Yani bir seocu siteyi ele alırken a’dan z’ye kadar her şeyini bilmek ve anında müdahale edebilendir. Bunlar;

 • Yazılım
 • Sunucu
 • SEO
 • Adwords
 • Google İstatistikleri
 • Alexa Puanları
 • PageRank Çizelgesini
 • PageSpeed Değerlerini

Vb. gibi yapıları daima kontrol edebilmesi gerekmektedir.Seo hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Teklif formalarımızı, destek@kursistem.com’a mail göndererek ya da 0216 441 42 46 nolu telefonumuzdan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Projeleriniz de başarılar dileriz. 

Paylaş:
8640