mehmet yetim 09-07-2016


Kırık Link Nedir 

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere seonun çok dikkat edilmesi gereken noktası dikkat edeceğiniz noktayı söyleyeceğiz. Eğer web siteniz de seo optimizasyonu yapıyorsanız web sitenizi asla kırık linkler ile ayakda durmasına izin vermeyin.

Web sitenizin sağlam ve kaliteli web sitelerinden link almanız gerekmektedir. Bu durumlar sizleri arama motorlarının gözünde daha değerli bir web sitesi haline getirecektir.

Kırık link web sitenizin gerilemesine yol açmaktadır. Bunu aslında sizler ilk bakışta anlamaya bilirsiniz ama web siteniz gerilediğinde bu şekilde bir hata ile karşı karşıya kaldığınız da seo ekibiniz ile görüşmeniz gerekmektedir. Ama siz siz olun sakın seo ekibi haricinde başka bir kişiler ile bu işlemleri yapmayınız. 

Seo Optimizasyon da web sitenin önemi nedir.

Ekibimize gelen Seo Optimizasyon işlerinde sektörün rekabeti ve bizim uyugulayacağımız sistem ile bu rekabet içerisinde alacağımız durum hakkında toplantı yapılarak karar alınır.

Bu karardan sonra ise web sitesinin yaşı önemlidir.Çünkü seo çalışanların tümü bu kuralı bilmek zorundadır. Bir web sitesinin yaşı ne kadar yaşlı ise o google gibi arama motorlarında her zaman değerlidir. 

7431

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç