Kalıcı Seo
SEO Veya Programlama Olmadan Google'dan Bilgi Nasıl Kaldırılır?

Kalıcı Seo

SEO Veya Programlama Olmadan Google'dan Bilgi Nasıl Kaldırılır?

İletişim formumuz aracılığıyla en yaygın taleplerden biri, bilgileri Google'dan kaldırmak isteyen kişilerdir. 
Evet, bu, çevrimiçi itibar yönetim servisimiz aracılığıyla gerçekleştirmek için çaba sarf ettiğimiz şeyin bir parçasıdır , ancak birçok durumda yardımı talep eden kişiler bizim gibi uzmanlaşmış bir ajansı satın alamaz; bu yüzden burada bazı yollar hakkında kısa bir ön bilgi verilmektedir. Herkesin yapabileceği görevi yerine getirin.

Kasıtlı olarak, programlama veya arama ceza bilgisi gerektiren daha karmaşık yöntemlerden vazgeçiyorum yayınlamak için söz verdiğim başka bir yayın olacaksınız

Kişilerle İletişim Kurma
İlk önce bizimle iletişim kuran bazı insanlarla benzer bir durumda olduğunuzu varsayalım - adınız için negatif bir makale sıralaması var ve web'den koparmak istiyorsunuz. Nereden Başlayalım 
Bilgiyi kaldırmanın ilk birkaç yolu, insanlara e-posta ve telefon yoluyla ulaşmayı içerir (telefonu gözden kaçırmayın - çok etkilidir). İletişim bilgilerine sahip değil misiniz? İsimleriniz ve / veya başlıklarınız varsa, hayatınızı kolaylaştırmak için LinkedIn + Fullcontact var. Bilgi almak, ORM için taşkın olumlu ORM veya hatta olumsuz SEO taktikleri yoluyla parçaları bastırmaktan daha etkili olduğu için, sağlayabildiğiniz kadar zaman harcamanızı hak eder.

1. Editöre / Yazara Başvurun
Her ne sebeple olursa olsun, olumsuz bir bilgiyi web'den kaldırmak isteyen insanların yarısından azı bu kadar ileri gidiyor ancak en belirgin şey bu. Parça iftira mı? Davayı tehdit edin. Sadece olumsuz değil mi? Hikayeyi daha iyi hale getiren bir düzenleme önerin - düzenleme isteğinize veri (ve bazen de para) ile desteklemeye hazır olun. Çalınan içerik mi? Editör, isteğinize uygun olmalıdır; Değilse, kararlı olabilir ve daha sonra girişimlerinizin kayıtlarına ihtiyacınız olacaktır.

2. Webmaster / Tech Team Ile Iletişim Kurun
Editör ve yazar ihtiyaçlarınıza karşı hoşnutsuzlarsa, bu sizin için yolun sonu değildir. Özellikle daha büyük medya şirketlerinde, web teknolojisi ekibi iş yükü altındadır. Doğru bireyi LinkedIn ve Fullcontact aracılığıyla bulabiliyorsanız, hukuki nedenlerle sayfanın kaldırılmasını önerebilirsiniz. Editörlerle olduğundan daha çok para, ikincil takibatlarda süreci destekler; [bireysel adla] adlı kişinin kaldırma isteğine uymayı reddetmesi ve bir kez bir ücret ödemeniz gereken süreyi telafi etmek için yasal işlem başlatılmasını istemediğinizi belirtin.

3. Ana Makine / DNS Sağlayıcısına Başvurun

Yayın çalışanlarınız size yardımcı olmadı, bu yüzden şimdi endişelerinizi ev sahibine götürmenin vakti geldi. Herhangi bir temas kötü muamele türünü arayın ve şikayetinizi listeleyin. Hukuki belgeleri kullanın ve kaldırılmasını istediğiniz tam URL'yi listeleyin, çünkü genellikle bu noktadaki süreç, ana alanın alan adı web yöneticisiyle bir "düzeltme veya başka" tür bir istekle iletişime geçmesi içindir. Yayın anlayışına bağlı olarak, korkudan ya da göz ardı edilmeden ele alınacaktır.

4. İrtibat Müdürüne
Birçok yayın kendi kendine ev sahipliği yapıyor ve istismar meselelerini tetikleme girişimlerinizden kurtulabiliyor ancak kayıt memurlarından kaçamıyorlar. Zaten WHOIS bilgilerine baktığınızdan "Kayıt Etiği E-posta ile E-posta ile" ve "Eser Eserle Kötüye Kullanma" telefonunun nerede olduğunu görebilirsiniz. Telefonu kaldırın - şikayetinizle birlikte arayın. Telif hakkı ihlali veya hakaret varsa, bilgileri kaldırma konusunda iyi bir şansınız var. Telefonda ilk başarılarınız yoksa, derlenmiş bilgilerinizle bir e-posta gönderin ve bir sonraki adımınız, çalınan içerikle ilgileniyorsanız, bir DMCA isteğinde bulunmaktır.

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA)
Belki de çevrimiçi dünyadaki en kötüye kullanıma açık sistemlerden birine hoş geldiniz. DMCA sürecinin yapması gerekenler hakların sahiplerini korumaktır; Gerçekten yaptığı, herkesin hayatını berbat kılıyor. Dosyaladığınız isteklerin her biri için bazı bilgilere ihtiyacınız olacağını unutmayın:

Tam adınız ve iletişim bilgileriniz.
Tam olarak kiminize karşı başvurduğunuzu - şirket aracı kurumlar evsahibi veya kayıt memuru gibi
Telif hakkı bildiriminizin güncel olduğundan emin olun; biri bunu kontrol edecek, bu yüzden atlamayýn.
Ekran görüntüsü bariz kötüye kullanım.
DMCA'nın dışına nasıl hitap etmeye çalıştığınıza ilişkin belgeler sunun.
Şikayetleri gönderin.

Kalıcı seo seo destek sen tasarı mi ve diğer sis işlemleri için kur sistemi tercih edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

1440


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.