mehmet yetim 15-07-2016


Haber sitesi kurmak için kursistemi tercih edebilirsiniz 

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Haber Sitesi Kur

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Haber sistemlerinde özel siteniz olsun isterseniz tam da sizlere özel haber web yazılımlarımız ve tasarımlarımız ile sizleri beklemektedir. Özel yazılımlarımız ve tasarımlarımız ile firmanıza özel yapılmaktadır. İstediğiniz özellikleri ve eklentileri ekleyebilir ya da çıkartabilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Arama motorlarında haber siteleriniz ile yer almak isterseniz almış olduğunuz bu hizmetlerimizin yanın da Seo Optimizasyon çalışması yaptığınız da arama motorların da web sitenizin yer almasını sağlamış olursunuz. 

Seo optimizasyon çalışmalarına özel olarak ayarlanan bu haber sistemimiz içinde aktif durumdadır. Bu sayede Seo Ekibimizin çalıştığı tüm seo ayarlarını bu sistem de görebilirsiniz.Haber sitelerinizin özel yazılım ile birlikte özel tasarımlar alacaksınız.

Haber sistemlerimize özel ek olarak gelen güncellemeleri, sitemap vb. gibi özellikleri isterseniz bu yazılımlarınıza özel olarak alabilirsiniz.Bu yazılım ve tasarımlarımızda web sitelerinizin hızını kat kat artırabilirsiniz.

Haber sistemlerinde seosu güçlü ve tasarımı iddalı bir sisteme sahip olmak istiyorsanız ekibimiz ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Bu haber portallarımız da Seo Optimizasyon kurallarına göre ayarlanıp ve tasarlanmaktadır.Seo kuralları çerçevesinde yapılan bu haber portalları ileride sizleri başarılı yerlere getirecek şekilde hazırlanmışıtır.

Seo Optimizasyon Nedir?

Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir çalışma sistemidir. Bu kelimelerin türkçe anlamlarına bakar isek arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Bu da web sitenin arama motorlarına göre uyarlanıp yayına çıkmasına denilmektedir. 


Bir haber sitesini yayına atabilmek için belirli çalışmalardan geçmektedir. Bu çalışmalar içerisinde de Seo çalışmaları da yer almaktadır. Seo çalışmalarının başlangıçta ayarlanan çalışmalar daha site yayına çıkmadan hazırlanmaktadır. İşte bu sayede sağlam bir şekilde yayın sürecine başlamış oluyorsunuz.

Yazılım ve tasarım konusun da hiç sıkıntı etmeden istediğiniz gibi destek alabilmeniz ve tasarım da değiştirilmesini istediğiniz bölümlerin değişilmesini ekibimiz ile iletişim kurarak isteyebilirsiniz.

Bir haber sitesi projesi çok ciddi bir ekip ile çalışmalara başlamanız gerekmektedir. Neden diye soracak olursanız çünkü artık herkes haber sitesi kurma peşindedir. Artık google aramalarında Yaklaşık 143.000.000 sonuç bulunmaktadır.

Sizler de bu sonuçlarında içerisinde yer almak istiyorsanız eğer ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Kursistem Bilişim Teknolojileri, Evet arkadaşlar bugün haber sitesi tasarımı nasıl yapılır hang bölümlerden oluşur bu konularda sizlere yardımcı olacağız. Bir Haber Sitesi Tasarımı Nasıl Oluşur? Header Navbar Content Sidebar Footer Header: Bu bölüm de eğer haber sitesi tasarımı yapacaksanız üst menünüzün olması gerekmektedir. Bu tüm haber sitelerinde standart olarak yapılmıştır. Eğer yapmak istemiyorsanız tabiki bu sizin bileceğiniz bir iştir. Logonuzun olması eğer isterseniz logounuzun sağ tarafında da banner koyabilirsiniz. Navbar: Bu alanada ise menü yapınızın olması gerekmektedir. Eğer isterseniz menü yapınızın da güzel gözükmesi için Home yani Ana sayfa iconu koyarak da süsleyebilirsiniz. Sosyal medya iconlarını,tarih saat, search(arama butonu) yapabilirsiniz. Bu bölümde tasarımınızın güzel olmasını istiyorsanız Son dakika haberlerini paylaşan bir bölüm yapabilirsiniz. Content: Bu alan aslında web sitesinizin dolgunluğunu gösterecek bir alandır. Yani atılan tüm haberlerin slider mantığıyla bir arada toplanması. Sonra aşağı doğru indiğiniz de atılan haberleri kategorisine göre ayırabilirsiniz. Foto Galeri ve Video Galeri Bölümleri oluşturabilirsiniz. Eğer haber siteniz de reklam bölümleri oluşturmak istiyorsanız content bölümünü içerisine de oluşturabilirsiniz. Sidebar: Bu alan da ise ufak bir slider ile istediğiniz bir kategorinin yazılarını gösterebilirsiniz. Tab özellikleri ile yazarlarınızın makalelerini, sitenize gelen yorumları gibi şeyleri oluşturabilirsiniz. Güncel Gazete Manşetlerini de yapabilirsiniz. Bunların haricinde başka bir şey yapmak istiyorsanız eğer istediğiniz gibi de yapabilirsiniz bu sizin zevkinize bırakılmıştır. Footer: Bu bölümde ise bir iletişim formu yapabilirsiniz. En son atılan haberin başlıklarını ve kısa özetini yazdırabilirsiniz. Haber siteni tanıtan bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz makalede sizlere kısa bir şekilde haber sitesi tasarımı nasıl yapılır diye düşündüğünüzde makalemizi okuduğunuz da anlayacaksınızdır.

7640

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç