mehmet yetim 08-02-2017


  Ülkemizde internet kullanmayan insan sayısı yok denecek kadar azaldı.7 den 70 herkes her kesimden internetten az ya da çok anlar olduğu bu zaman da internet üzerinden araştırmalarında hızlanmaması elde değil. çoğu insan öncelerde internetten alışveriş yapmayı akıllıca bulmasa da artık işler tersine döndü. internet üzerinden yapılan alışverişlerin uygun fiyatlı olmasından dolayı herkes internetlere yönelmeye başladı. bu denli rağbet gören bir sosyal ağda reklam yapmanın iş yerinizi tanıtmak açısından ne kadar mantıklı olacağınız sizde düşünmüşsünüzdür. 
  Google adwords reklamları ile web sitenizin ve ya ürünlerinizin tanıtımını yapmak internet reklamcılığı alanında en iyi fikir olarak gözüküyor ki nedenlerini sıralamakla bitmez.   internet kullanıcıların neredeyse tamamı google üzerinden internet erişimini gerçekleştirmekte olup internet ortamında google reklamları reklamlar alanında liderdir. bir üründe gerçek alıcılar ihtiyaçları için olan araştırmalarını internetten yapıyor ve reklamlardan yola çıkılarak satış yapmak daha verimli bir hal alıyor. 
   Google reklam vererek gelirinizi arttırabilir ve en iyi tanıtımı gerçekleştirebilirsiniz. google üzerinden reklam vermek daha doğrusu etkili bir reklam ile ürününüzü pazarlamak için KURSİSTEM olarak yardıma daima açığız. 
  Peki reklam verirken etkili nasıl olunur?
  KURSİSTEM ailesi olarak reklam oluştururken anahtar kelimelerden yola çıkıyoruz. anahtar kelimeleri belirlerken reklamını yapacağımız sektörle ilişkili kelime, kelime öbeği veya google de o ürün aranırken kullanılabilecek kelimeleri belirliyoruz. anahtar kelimeler belirlendikten sonra etkileyici kreatif reklam metinlerinizi oluşturuyoruz ki bu metinlerde dikkat edilmesi gereken hususlar da var. bunlar ; kaliteyi, avantajları ve varsa kampanyalardan bahsetmek. bunların hepsini tamamladıktan sonra ürününüzün hangi bölge için yayınladığınız seçiliyor. lokal bölge olarak adlandırılan bölge seçiminde yaptığınız işe uygun olarak ister ülkeler düzeyinde isterseniz bölge ve şehirler olarak da seçilebilir. eger yerel bir reklam veriyorsanız istenilen şehirde reklamlarınız gösterilir. günlük bütçenizi belirledikten sonra google reklamınız artık hazır. anahtar kelime google de arandığında reklamınız arama sonuçlarının sağ yanında veya sol üstünde sarı şeritte görüntülenir. reklamınızı kelimeyle eşleşen sitelerde yayınlanmasını da sağlayabilirsiniz. reklam vererek ürününüzle ilgilenen kitleye ulaşabilir ve maliyetleriniz minimuma iner.
  Sizlerde google de etkileyici ve göze çarpan reklamlar vermek ve geniş kitlelere hitap etmek için KURSİSTEM den yardım alabilirsiniz. 

 

9240

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç