Google İlk Sayfa

Firma sahipleri internet dünyasında yer aldıktan sonra sitelerini google de en çok aranan ve ziyaretçi sayısı her geçen gün artan nitelikte olması için internet siteleri üzerinde çok çalışılması gerektiğini bilirler.

Google İlk Sayfa

Firma sahipleri internet dünyasında yer aldıktan sonra sitelerini google de en çok aranan ve ziyaretçi sayısı her geçen gün artan nitelikte olması için internet siteleri üzerinde çok çalışılması gerektiğini bilirler. Ayrıca profesyonel destek almadan istenilen düzeye gelmek mümkün olmamaktadır. Google ilk sayfa da yer almanıza yardımcı olmak ve profesyonel destek için biz varız. http://www.kursistem.com

Hal böyle olunca çok zaman almadan google de aranılan sitelerin sıralamasında ilk sayfada nasıl yer alınabilir? Ah! Milyon dolarlık soruyu sordun. Bu soruyu cevaplamak için büyük bir sanayi kuruldu ve bunu başarmak için her yıl milyonlarca dolar harcanmaktadır! Sizin için ilk sorum, "Ne kadar paranız var?" sorusu şaka yapıyorum ama cidden iyi haber şu ki, Google'ın ilk sayfasında olabilmek için çok para kazanmanız gerekmez.Kur sistem olarak düşük ücretle internet sitenizi profesyonel Seo çalışması yaparak üst sıralara taşıyabiliriz. http://www.kursistem.com

Yada diğer alternatiflerden bahsedecek olursam; belirli bir anahtar kelime ile Google ilk sayfasında yer almanın diğer yolu, reklam vermektir.  Google'a kaydolarak her reklam tıklandığı zaman ödeme yaparak (evet, bir açık artırma gibi) daha sonra, hedeflemek istediğiniz anahtar kelimeleri seçin, buna "tıklama başına ödeme teklifi verme" adı verilir. Tıklama başına ne kadar yüksek teklif verirseniz, reklamınız o kadar yüksek bir şekilde sayfanın en üstünde görünecektir.

Ayrıca, günlük bütçenizi ayarlayarak bütçeniz karşılandığında Google, o günde bir daha reklamınızı göstermeyecek ve tıklanmayacak ve sizden ücret alınmayacak. Bu, Google'ın ilk sayfasında görünmek için diğer yoldur.

Google'ın ve diğer arama motorlarının ilk sayfasında bulunmanın diğer yolu organik veya doğal yöntemdir. Bunlar, arama motoru sonuç sayfalarının sol sütununda gösterilen ana sonuçlardır. Bu sonuçlar Google'a para ödeyerek elde edilebilir - bunları elde etmek içinse Google kullandığı birçok faktörün dikkatli ve uzun süreli manipülasyonu ile alakalıdır.Bunları sıralarken,. Örneğin:

  • Gelen Bağlantıların Kalitesi (en önemli faktör!) - Diğer siteler sizinle bağlantılıysa, özellikle sizinle ilgili içeriğe sahip büyük sitelerde, daha sonra siteniz daha yüksek sıralayacaktır.
  • Sayfa İçeriğindeki Anahtar Kelimeler - Açıkçası, hedeflediğiniz anahtar kelimeler aslında sitenizde sayfaların metinlerinde ve başlıklarında görünüyorsa, bu anahtar kelimeler için daha iyi sonuçlanır.
  • Alan Adı Güvenilirliği – Alan Adınıza ne kadar uzun süredir sahipseniz , o kadar iyi olur. Aslında kayıt süresi de çok yardımcı olur (yani 5 yıllık yenileme vs 1 yıllık yenileme).
  • URL Yapısı - "Oldukça" URL'lerin daha iyi Sayfa URL'leriniz insana okunabilir ise, bu iyi bir şey.
  • Dahili Bağlantı Yapısı - Sitenizin gezinmesi kolay ve mantıklı bir bağlantı yapısına sahip olması gerekir.
  • Hemen Çıkma Oranı - Hemen çıkma oranı, bir sayfalı ziyaretlerin yüzdesidir. Bu, ziyaretçilerin sitenizin sürekli olarak yalnızca bir sayfasından fazlasını ziyaret ettikleri anlamına gelir.
  • Giden Bağlantılar - Web sitenize yerleştirdiğiniz bağlantılar web sitenizin içeriğiyle alakalı olmalıdır. Google, endüstrinizle ilgisi olmayan garip bağlantı alışverişinden hoşlanmaz.

... ve daha birçoğu!

Ayrıca Google, sıralama algoritmalarını sürekli güncelliyor ve böylece bugünün sıralamaları yarının sıralamasında eşit olmayabilir. Sitenizin günlük veya haftalık olarak sıralamada yukarı ve aşağı hareket etmesini bekleyin - hatta sıralamalardan tamamen düşebilir. İşte bu yüzden SEO her zaman devam etmelidir. Kur sistem bu konuda destekçinizdir. http://www.kursistem.com

 

 

Paylaş: