GOOGLE da İlk Sayfada Yer Almak
GOOGLE da İlk Sayfada Yer Almak için

GOOGLE da İlk Sayfada Yer Almak

Google da ilk sayfada yer almak kurduğunuz siteyi tanıtmak ve geniş kitlelere duyurmak açısından önem arz etmektedir. sattığınız ürünün ya da tanıttığınız eşyanın gerçek alıcı kitlesi ilk sayfada yer alan internet sitelerinden alış veriş yapma olasılığı diğer sayfalarda yer alan internet sitelerinden alış veriş yapma olasılığından daha yüksektir. bunun sebebini söyle anlatabiliriz. internet sitelerindeki güncellemeler ve ürün tanıtımı açısından yeterlilik durumuna göre sıralanmaktadır. ilk sıralarda yer alan internet siteleri daha donanımlı olduğundan dolayı alıcı kişi diğer sitelere bakmayı luzümlu olarak görmez. bu sebeptendir ki internet sitenizin tıklanma oranını arttırmak için ilk sıralara yakın olmanız gerekmektedir.peki ilk sıralara yakın olmak için ne yapılmalıdır?


2015 yılından itibaren seo hizmetinde bazı şeylerin tamamen değiştiğini KURSİSTEM ailesi olarak söyleyebiliriz. link alıp arkamıza yaslanma devri çoktan sona ermiş durumdadır. arama motorundaki yazılımlar her gün değişmekte ve gelişmektedir. akıllı yapılarla karşımıza çıkan bu yazılımlar artık kullanıcı davranışlarını da takip etmekte olup sıralama faktörlerini bu tıklanma olgusuna göre geliştirdikleri de yadsınamaz bir gerçektir.iyi bir seo hizmeti alıp ilk sıralara sitemizi yerleştirmek için ne yapılabilir ?


Kullanıcı sitelerini düzenlemek
kullanıcıların tıklama oranlarınında önem arz ettiğini bir önceki paragrafta söylemiştik. kullanıcı ziyaretleri sıralamada önemli olduğundan arayıcı kitlenin aradığını en kısa zamanda bulabileceği karmaşık olmayan internet siteleri her zaman avantajlıdır. tanıtılan ürün için yazılan açıklamaların ve tanıtımların ürün hakkında kapsamlı bir bilgi verdiğinden emin olmalısınız. alıcının o ürünü neden sizden alması gerektiği hakkında ve varsa kampanyalar hakkında bilgi aktarmayı ihmal etmemelisiniz. kullanıcı sitesi oluşturmak hakkındaki yazımıza göz atabilir ve KURSİSTEM ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.


Anahtar kelimelerin analizi
bir konu ya da ürün hakkında arama motorunda yapacağınız arama da hangi kelimeleri kullanırsınız? aslında bu paragrafın amacı bu kelimeleri belirlemek. arama sorgularında ilk sayfada çıkmak için direkt olarak ilk sayfayı hedeflediğiniz kelime ya da kelimelerle birlikte long-tail diye tabir edilen uzun öbekli arama sorgularını da hedeflemelisiniz. bu belirlenen kelimeleri içeriğinizde kullanmak sitenizin tıklanması açısından fayda sağlayacaktır.


Site içi içeriklerin planı
Anahtar kelime analizinin ardından site içi içerikleriniz ile ilgili planlama yapmanız gerekiyor. Kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına çözüm bulan, arama yaptıkları konularla ilgili en iyi bilgiyi bulabilecekleri içerikleri üretmeniz ve sunmanız gerekiyor. “Özgün içerik” diye tabir ettiğimiz ve kullanıcılar için üreteceğiniz içerikleri de geliştirmelisiniz. kullanıcı için içerik geliştirirken sadece anahtar kelimeleri kullanarak spam içerikleri üretmiyoruz aynı zamanda kullanıcıya hitap eden içerikler de üretiyoruz. bu sitenizin kullanıcıya en hızlı şekilde sunulmasını sağlıyor.


 İyi bir seo hizmeti alarak internet sitenizi ilk sayfalara taşımak için KURSİSTEM e sizleri de bekleriz. iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarasından bizlere ulaşabilir ve kaliteli bir seo hizmetine sahip olabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

Soru Cevap

6934


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.