Web Tasarım I İnternet Reklamcılığı I SEO I KUR SİSTEM
Google Alışveriş
Google alışveriş son zamanlar da popüler bir e-ticaret platformu yapısına kavuşmuştur. Kursistem olarak hazırlamış olduğumuz E-Ticaret yazılımımız içerisinde müşterilerimizin ürünlerini Google Alışveriş yapısında çıkartarak ürün satışlarının artmasında ya

Google Alışveriş

Google alışveriş son zamanlar da popüler bir e-ticaret platformu yapısına kavuşmuştur. Kursistem olarak hazırlamış olduğumuz E-Ticaret yazılımımız içerisinde müşterilerimizin ürünlerini Google Alışveriş yapısında çıkartarak ürün satışlarının artmasında yardımcı olmaktayız.

Bu alan tam olarak ne işe yarıyor diye düşünüyorsanız sizlere şöyle açıklayalım. Google alışveriş yapısı Google kullanıcılarının e-ticaret sitelerindeki ürünlere daha hızlı ulaşmasını sağlamak adına çıkan bir yapıdır. Bu yapıda var olmak ve ürün satışınızı artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize Google alışveriş yapısında var edebilmemiz için web sitenizin alt yapısını kursistem e-ticaret alt yapısına çekilmesi gerekmektedir. Google ile partner çalışan firmamız seo da sizleri başarılı sonuçlar da büyük e-ticaret firmaları yarıştıracak konuma getirmektedir. Büyük E-ticaret siteleri yarışan web siteniz kendi sektörünüz de lider konuma gelebilmeniz için gerekli olan tüm çalışmaları yapmaktayız.

Google alışveriş yapısı artık çok popüler olduğundan dolayı sizler de bu alan da yer almanız gerekmektedir. Bu alan mobil cihazlar da %90 daha önde kullanılmaktadır. Bu alan da var olmanız satış potansiyelinizi ve marka bilinirliğinizi artıracak çalışmalardan bir tanesi olacaktır. Bu sayede firmanız gün geçtikte sektörünüz de daha iyi tanınır duruma gelerek daha fazla satış yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Google alışveriş yapısının seo ile bağlantısı nedir diye soracak 

olursanız Google e-ticaret sektöründe ürün satışı yapan firmaları bu alan da toplayarak kendi aralarında yarış yapmalarını sağlamaktadır. Bu sayede web sitenize gelen organik trafik sayesinde doğal sonuçlarda da web siteniz ilk sıralara gelecek şekilde bir çalışma stratejisi olacaktır.

Tabi bu konuda Google’a ayak uydurmak biraz zordur. Google gün geçtikçe kendisi güncellediğinden ve alt yapısında sürekli olarak bir şeyleri değiştirdiğinden dolay iyi bir takipçisi olmanız gerekmektedir. Google ile senkron çalışma yürüten bir seo ajansı ile çalışmanız gerekmektedir. Google’ın istediği donanımları web siteniz de bulundurursanız SEO’ya uygun bir web sitesine sahip olmuş olursunuz ve bu sayede Google sizi diğer web sitelerinden ayırt ederek size değer verecektir.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

7935


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.