mehmet yetim 08-07-2016


En İyi Seo 

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Firmamıza geldiğiniz de sektörünüzü ve hedefinizin belirli olması gerekmektedir. 

Neden bu şekilde söylediğimizi düşünüyorsanız eğer çünkü ekibimiz ile çalışmak sizin hayatınızı değiştirecektir. 

 

Şimdi sizlere Seo Optimizasyon hakkında bilgiler verelim. Seo Optimizasyon Nedir Diye düşünüyorsanız eğer sizlere şu şekilde açıklama yapalım. Seo optimizasyon istemiş olduğunuz kelime veya kelime guruplarında arama motorlarında o kelimeye odaklanarak web sitenizin ilk sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.

Aslıdan Seo'nun açılımı ise Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Seo aslında sizin web sitenizin bir ekip yardımı ile birlikte arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlayıp ve alt yapısını sağladıktan sonra asıl seo optimizasyon işlemlerine başlanmaktadır.

Seo Optimizasyon aslında search engine optimization kelimelerinden gelmektedir. Anlamlarına baktığımız da arama motoru optimizasyonu demektir.

Yani burada anlatmak istediğimiz web sitesini arama motorlarına göre düzenleme yapmaktadır. Bir web sitesini ancak bir seo ekibi düzenleyebilir. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü bir arama motorunun bile birden fazla botu olduğu için ve bu botlara göre web sitesini düzenlediğinde her zaman başarılı bir seo çalışması elde etmiş olursunuz. 

Web sitesini düzenlerken en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Eğer ekibimiz alınan web sitesini kendisi yapmadı ise ve başka bir seo ekibinden aldığında bu siteyi inceleme altına almaktadırlar.

Bu inceleme sırasında web sitesinin durumunu ve ekibimizden önceki arama motorlarına yönelik yapılan çalışmaların ön hazırlığı yapılarak bundan sonraki çalışmaların her zaman başarılı olması için yapılacak ayarlar noktasının düzenlemesi sağlanacaktır.

7450

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç