E-ticaret sitesi Ataşehir

E-ticaret sitesi Ataşehir

        Kursistem bilişim teknolojileri  olarak işimiz  sadece E-ticaret değil. Projelerimizde strateji, kullanıcı  deneyimi, tasarım, yazılım,e-ticaret, sosyal medya ve seo ekipleri en başarılı işi çıkarmak için tek vücut olarak çalışır.E-ticaret, iyi yaptığımız işlerden sadece birisi..

        E-ticaret  projelerinin %60`ından fazlasının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz? Peki çalışacağınız ajansın profesyonelim demesi yeterli mi? Biz diyoruz ki, bizi müşterilerimize sorun, onlara nasıl işler yaptığımıza bakın. E-ticaret, bir elektronik ağ üzerinden ürün ya da hizmetlerin alım satımının yapılmasıdır, “elektronik ticaret”in kısaltılmış halidir. Elektronik ortamda yürütülen her türlü ticari işlem e-ticarettir ve bu ticari işlemler, işletmeden işletmeye, işletmeden tüketiciye, tüketiciden tüketiciye şeklinde gerçekleşebilir.E-Ticaret, internet ortamında tüketiciye ürün ya da hizmetin tanıtımı, bilgilendirilmesi yapılarak satışa sunulur. Hemen hemen her ürün veya hizmet e-ticaret yoluyla satılabilir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için çok uygun bir ticaret şeklidir.

    Kursistem Bilişim teknolojileri Ataşehir şubesinde konusunda uzmanlaşmış e-ticaret uzmanları tarafından sizlerin isteği doğrultusunda ve bizlerin tecrübesi ile internet ortamında en üst seviyelerde yer almanız için katılımcı yönetim modeli kazan kazan ilişkisini şiar edinmiş çalışma ortamı ile en profesyonel hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.