Web Tasarım I İnternet Reklamcılığı I SEO I KUR SİSTEM
Dijital Pazarlama Hizmetleri
Günümüzde dijital pazarlama giderek güçleniyor, kaynakların oldukça büyük bölümü, pazarlama birimlerince dijital mecralara aktarılıyor. Peki bu hizmetler nelerdir ?

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Günümüzde dijital pazarlama giderek güçleniyor, kaynakların oldukça büyük bölümü, pazarlama birimlerince dijital mecralara aktarılıyor. Ölçme/analiz araçlarını kullanarak elde ettiğiniz veriler, ayrılan kaynakların ne kadarının gerçekten işe yaradığını, stratejilerimizin, taktiklerimizin ve aldığımız aksiyonların başarılı olup olmadığını görmemize olanak sağlıyor. Bu da daha sağlıklı ve ‘görerek’ karar alabilmemiz için fırsat oluşturuyor.

 E-Posta Pazarlama

Günümüzün değişen dijital dünyasında, e-posta pazarlaması arka koltukta olma eğilimindedir. E-posta pazarlaması, birçok kişi tarafından yok sayılan, hedeflenen, paylaşılan, güvenilir, ölçülebilir ve uygun maliyetli bir araçtır. Güvenilir bir pazarlama danışmanıyla çalışmak, süreci basit ve uygun maliyetli kılar. Stratejik bir yaklaşım, doğru rehberlik ve güçlü bir mesajla, işletmeniz en verimli şekilde pazarlamaktan faydalanacaktır.

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal medya, içeriği birleştirmek ve işinizin görünürlüğünü artırmak için kullanılan en düşük maliyetli dijital pazarlama yöntemlerinden biridir. Bir sosyal medya stratejisinin uygulanması marka bilincinizi büyük ölçüde artıracaktır, çünkü geniş bir tüketici segmentiyle ilgileneceksiniz.

Arama Motoru Pazarlaması

Arama motoru pazarlaması, satın almaya hazır olduğunuzda hedefe ulaşmanın en uygun maliyetli yollarından biridir. Anketler, çevrimiçi aramaların yüzde 90'ının satın alma döngüsünün sonunda insanlar tarafından yapıldığını gösteriyor. Arama motoru pazarlaması düzgün bir şekilde yapıldığında, reklamlarınız, hedef kitlenizin önüne, reklamınıza tıklanıncaya kadar ücretsiz olarak erişilebilen içeriğe yerleştirilir.

Görsel Pazarlama

 İşletmenizin reklamını yaparken göz önünde bulundurulması gereken üç önemli faktör vardır: dikkat çekmek için görsel çekicilik ve maruz kalmayı en üst düzeye çıkarmak için pozisyonu ve yanıtı geliştirmek için alaka düzeyi. Bunlar, günümüzde dijital pazarlamanın video pazarlamasının popüler bir uygulama haline gelmesinin nedenleri. Görsel ve hedefleme yetenekleriyle, görüntülü reklamlar bir işletmeye görünürlükten marka bilinirliğine kadar birçok avantaj sunar. Bu yayın, görüntülü reklamların ne olduğu ve işletmenize nasıl fayda sağlayabilecekleri hakkında temel bilgiler içerir.


 


 


 


 


 


 

Yorumlar (0)

Soru Cevap

2976


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.