Kursistem 10-02-2017


  Dünya üzerinde milyarlarca insan internet üzerinden araştırmalar yapmaktadır. internet ortamında farklı kelimeler ve farklı arama motorları ile yapılan aramalar içinde en çok tercih edilen arama motoru GOOGLE olmaktadır. bir çok kişi tarafından bilinen GOOGLE uzun bir süre daha bu liderliğini başka arama motorlarına teslim edeceğe benzemiyor.kullanım oranlarına bakacak olursak yaklaşık olarak
  %90 GOOGLE  %3,5 BİNG  %3 YAHOO  %2 OTHER  % 1,5 DİĞERLERİ gibi oranlar karşımıza çıkmaktadır. adwords kelimesinin sözlük anlamı; google’ın içeriksel reklamcılığa dayanan adsense programının reklam verenlere hitap eden şeklidir. ppc (tıklama başına ödeme) reklamcılığın ilk örneklerindendir olarak tanımlanır. google adwors, metin bazlı bir reklam modelidir. sunulacak olan reklam genellikle belli limitli olup satırlar üzerinden değerlendirilir. reklam verdiğiniz zaman, reklam veren tarafından gönderildiğinde değil reklamı gören kişilerin tıklama sayısına göre ücret ödersiniz.  ödeyeceğiniz ücret reklamın ilgi çekiciliği ve tıklanma sayısına göre arttığı gibi tıklanma sayısı da size müşteri sayısı olarak geri dönmektedir. konu ya da ürünle alakalı reklam vermiş rakiplerinizden öne geçmeniz gerekmektedir ve kısaca açıklayacak olursak bir tür açık arttırma sistemine benzetilebilir.
  Adwordsun çalışma şeklini anlamak yapacağınız reklam da ön sıralara geçmek için size avantaj olacaktır. KURSİSTEM olarak adwords reklamıyla alakalı tecrübeye sahibiz ve bu tecrübemizden yararlanmak isterseniz sizlerde iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

4059

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç