01-01-1970


2016 SEO Öngörüleri

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere seo'dan bahsedeceğiz. Seo nedir nasıl kullanılmalı ve nasıl değerlendirileceği hakkında konuşacağız.

İlk önce sizlere seo'nun yapısından bahsedeceğiz. Seo'nun yapısında Organik İçerik,Sağlam Backlink ve Sosyal Medya bölümlerini sağlam tutmanız gerekmektedir.

Organik İçerik Nedir?

Organik içerik yazmış olduğunuz makalenizin makale başlığının çalışmış olduğunuz sektöre ait webmaster yöneticilerinizin verdiği başlıkların hakkında makalenizi yazmanız.

1- Makale Yazımı Nedir?

Bir web sitesinde makale yazımında en önemli nokta sizin makale başlığınızdır. Makale başlığınız sektörünüze göre ayarlanmış ise siz o kadar daha öenmli olmuş olursunuz. Makalenize başlamadan önce sizlere şunu belirtelim asla ve asla hiç bir zaman makalenizin içeriğinin kopya olduğuna dikkat ediniz. 

Çünkü artık google ve diğer arama motorlarında kopya içerik asla ve asla kabul edilmemektedir. Neden diye soracak olursanız çünkü almış olduğunuz makalenin bir benzeri almış olduğunuz sitede olduğu için arama motorlarıda bu web sitesinde bu içeriği taradığı için sizin aldığınız da hiç bir değer katmayacaktır. 

Sizi kopyacı muamelesi yapacaktır. İşte bu süreci yaşamak istemiyorsanız web siteniz de organik yani kopyasız bir makale yazmanız gerekmektedir. 

Yazmış olduğunuz makaleniz 300 kelimeden aşağı olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Arama motorlarında her  zaman makale içeriğinin çok olması her zaman sizin yararınızadır. 

Makalenize uygun bir resim eklediğiniz de bilgisayarınıza ekleyeceğiniz resiminizi makalenize uygun bir makale başlığına göre kaydetmeniz gerekmektedir.

2- Backlink Tanıtımı Nedir?

Web sitenizin diğer güvemilir web sitelerinde tanıtımına verilen bir addır. Yani web sitenizin ana sayfasını istediğiniz kelimelerde tanıtımını yapmaya denir. 

Seo çalışmış olduğunu kelime ya da kelime gruplarına göre web sitenizin tanıtımını yapabilirsiniz.


3- Sosyal Medya Tanıtımı Nedir?

Yazmış olduğunuz makalenizin admin panelinden sosyal medya üzerinde paylaşılmasıdır. Yani ekibimizin yapmış olduğu bir sistem üzerinden yazmış olduğunuz makalenizi facebook gibi sosyal medya sistemlerine gönderen bir yazılım sayesinde sosyal medya kullanıcılarına gönderilmektedir. 


Sosyal medya da web sitenizin tanıtımını yaparak bu şekilde web sitenize kullanıcıları çekmiş olacağız. İşte bu sayede web sitenizi her yerde tanınmış bir site haline getirmiş olacağız.

3646

Kursistem Nasıl Çalışır

İdeal Bir Proje

Güzel Bir Tasarım

Performanslı Yazılım

Güvenlik ve Yazılım Testi

Güzel Sonuç